Emekli maaşını kamu bankalarından alan vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurusuyla birlikte düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilecekler. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, emekli vatandaşlar için 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sunacaklar. İlk taksit ödemeleri 90 gün ertelenebilecek olan kampanyada, başvurular banka şubelerine gitmeden online veya telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilecek. 

Kampanya Şartları

Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşların, emekli maaşlarını Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank üzerinden almaları gerekiyor. Kampanya kapsamında emekli maaşını bu bankalardan alan vatandaşlar, düşük faizli kredi fırsatından faydalanabilecekler. Kampanyaya katılmak için belirtilen bankaların internet siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden başvurular yapılabilecek.

Kredi Kullanımı

Onaylanan krediler aynı gün içinde hesaba yatırılacak ve nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceksiniz. Kampanya kapsamında sadece ihtiyaç kredisi değil, taşıt kredisi, konut kredisi, ipotekli kredi gibi diğer kredi türlerinden de yararlanabilirsiniz. Başvurular banka şubelerine gitmeden kolay bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. 

Başvuru İşlemleri

Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Emekli vatandaşlar, ilgili bankanın internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kolayca başvurularını yapabilirler. Başvuru işlemi için emekli maaşının ilgili banka üzerinden alınması gerekmektedir. Onaylanan krediler aynı gün içinde hesaplara yatırılacak ve vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecekler.

Kampanya 31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerlidir. Emekli maaşını kamu bankalarından alan vatandaşlar, düşük faiz oranları ile kredi fırsatından faydalanarak acil nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirler. Başvurular banka şubelerine gitmeden online veya telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilecektir. İhtiyaç kredisi yanı sıra taşıt kredisi, konut kredisi ve ipotekli kredi gibi diğer kredi türlerinden de yararlanılabilecektir.