SON DAKİKA - 75.000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişilere, hemen anında onay verilecek. Kredi kullandırılacak. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılan kişiler, hemen sonuç alacak ve 75.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanacak. Birden fazla banka kampanyaya katıldı. İşte detaylar...

Yüksek limitli kredi almak istediğiniz zaman bazı bankaların şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. 75.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda da bazı bankalar sizlere hemen onay verebilir. Sizde bu onayı almak istiyorsanız, gelir durumunuzun iyi olması, kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Özellikle ihtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredilerde banka uygun faizlerle kredinizi anında hesabınıza atacaktır. 75.000 TL kredi başvurusu yapan kişiler bankalardan borç kapatma kredisi, evlenme kredisi, düğün kredisi, eğitim kredisi, tatil kredisi gibi kredi kategorilerindeki ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Garanti BBVA Bankası Üzerinden Hızlı Onaylı 75.000 TL Kredi Başvurusu

75.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Garanti Bankası şubelerine evraklarınız ile gidebilirsiniz. Banka kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşterilere anında kredi imkanı sunmaktadır. Sizde İş Bankası üzerinden kredi kullanacaksanız, şartlara uygun olmanız durumunda 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Bu banka internet bankacılığı üzerinden de sadece 50.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Kredi alacak olan müşteriler dilerse bu bankadan Maximum özellikli kredi kartı da alabilmektedirler.

Bankalarda Yeni ATM Dönemi Bankalarda Yeni ATM Dönemi

Yapı Kredi Bankası 75000 TL Kredi Başvurusu Yapılıyor, SMS Atılıyor

Yapı kredi bankası üzerinden 75.000 TL kredi kullanmak istiyorsanız hem internetten, hem de bankanın şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler eğer internet bankacılığını kullanacaklarsa bu bankada bir hesaplarının olması gerekiyor. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra banka şartlarına uygun olmanız durumunda online kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan tutarı hemen hesabınıza atabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerinden evraklarınızı götürerek de kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Kredi onayı aldıktan sonra banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen kredilerini kullanabilirler. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Bireysel TC KİMLİK Aylık Gelir yazarak 4411 numarasına gönderirseniz, krediniz kullandırılacaktır. 

75000-tl-kredi

Ziraat Bankası 75.000 TL Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden de 75.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kamu bankası olmasından dolayı diğer bankalardan daha uygun faizlerle kredi kullandıracaktır. Ancak banka daha sert şartlara göre müşterilerine onay verir. Kredi kullanmak isteyen kişiler 75.000 TL kredi kullanacaksa en az 6 aylık sigortası olması veya emekli olması gerekmektedir. Emekli olan müşteriler ayrıca bu bankadan maaş alma zorunluluğu vardır. Emekli olup, bankadan maaş almıyorsanız maaşınızı taşımayı taahhüt etmeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda 75.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak kredi kullanabileceksiniz. Banka 6 ay ertelemeli olarak da kendi bankasından maaş alanlara yardımcı olacaktır. Ziraat Bankası 75.000 TL kredi için ayrıca borç kapatma kredisi de vermektedir. Sizde borç kapatma kredisi ile birlikte hemen kredinizi kullanabilir tüm banka borçlarınızı tek bir yerde toplayabilirsiniz.