İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Yeni yapmış oldukları 32000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasında banka şubeleri üzerinden işlem yapmaya karar vermiş olan vatandaşlardan gelir belgesi istemeyeceği açıklandı. Bu haber vatandaşları sevindirmekle kalmadı deyim yerindeyse bankalara koşturdular.

Garanti bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılan bütün bankaların arasına girerek başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar adına başlatılan kampanya ardından 3 bankada ihtiyaç kredisi vereceğini ve bu kampanyaların, resmi internet siteleri üzerinden açıkladığını belirterek vatandaşa müjdeli haber verdi.

Nakit ihtiyacınızın olan vatandaşlar başvurularınızı gerçekleştirdikleri zaman alabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyasının üstüne Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde nakit kredisini hızlı ve kolay bir şekilde, sadece 5 dakika içerisinde hızlı alabilecek ve onaylanan kredileri hesaplara yatırarak kullanabilmektedir.

Garanti Bankası tarafından ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar şartlara uygun görüldükleri taktirde banka şubelerine giderek işlemlerini yapabilir ve kredi kullanabilirler.

Devlet bankalarından biri olan Vakıfbank üstünden kredi başvurularında bulunmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapmak istedikleri taktirde internet bankacılığı uygulamalarını kullanabilmeleri yine fırsatlar arasında.

Devlet bankalarından biri olan Vakıfbank tarafından yapılmış olan, ihtiyaç kredisi kampanyasında hızlı bir şekilde vatandaşlara verilmesi düşünülen 32000 TL ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeli olarak bütün vatandaşlara özel ödeme tablosu oluşturabileceklerini açıkladı. Bu sevindirici haber vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü, gündeme geldi ve kampanyaya katılan kişi sayısı her geçen gün yükselmektedir.