Yapı Kredi Bankası, nakit ihtiyacı olan müşterileri için acil nakit kampanyası başlattı. 28 Nisan ve 30 Nisan tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirecek olan bireysel müşteriler, 30000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Bu kampanya, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bir fırsat sunuyor.

Emekliler için de uygun seçenekler

Kampanya, emekliler için de bir fırsat sunuyor. Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası'ndan alan vatandaşlar, emekli kredisi almak istiyorlarsa, banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Bu şekilde emekli kredisi almaları mümkün oluyor.

Hızlı başvuru, hızlı sonuç

Başvuru yapmak isteyen müşteriler, cep telefonlarından SMS göndererek başvurularını yapabiliyorlar. Bu şekilde hızlı bir şekilde başvuru yapmak mümkün oluyor. Banka, başvuru yapmak isteyen müşterilerine, cep telefonlarından SMS atarak hemen ne kadar kredi onayı aldıklarını gösteren bir hizmet sunuyor. SMS göndermek için müşterilerin cep telefonlarının mesaj kısmına, bireysel TC kimlik, aylık gelir ve doğum tarihi bilgilerini girerek 44 11 numarasına göndermeleri yeterli oluyor.

Yapı Kredi Bankası, müşterilerine sunduğu bu hızlı kredi imkanı ile nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kolay bir çözüm sunuyor. Kampanya, sınırlı bir süre için geçerli olduğundan, başvuruların hızlı bir şekilde yapılması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası, Nakit İhtiyacı Olan Vatandaşlara 30 Bin TL Kredi Veriyor

Yapı Kredi Bankası, 28-30 Nisan tarihleri arasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, bireysel müşterilerinin acil ihtiyaçları için kullanabilecekleri 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Kredi ödemeleri 36 ay vadeye kadar yapılabiliyor.

Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası'ndan alan kişiler de bu kampanyadan faydalanabiliyor. Emekli olan vatandaşlar, hem emekli promosyonu alabilecek hem de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvuruda bulunabiliyorlar.

Başvuru Yöntemi

TC KİMLİK Son Rakamları 0-2-6-4-8 Olanlar Dikkat: Yeniden Başvuru Yaparak, 70.000 TL Ödeme Alacaksınız! TC KİMLİK Son Rakamları 0-2-6-4-8 Olanlar Dikkat: Yeniden Başvuru Yaparak, 70.000 TL Ödeme Alacaksınız!

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, cep telefonlarından SMS atarak kolayca başvuru yapabilirler. Başvuru yapmak için, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel TC kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini yazarak 44 11 numarasına mesaj göndermeniz gerekiyor. Yapılan başvuru sonrasında, banka tarafından kredi onayı verildiği takdirde, kredi ödemesi hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Yapı Kredi Bankası, bu kampanya ile nakit ihtiyacı olan vatandaşların maddi sıkıntılarını hafifletmeyi amaçlıyor. Bireysel müşterilerin acil ihtiyaçlarında kullanabilecekleri bu kredi imkanı, kolay başvuru yöntemi ile vatandaşların hizmetine sunuluyor.