TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!

Koç burcu 25 Ocak 2023 tarihinde bir akranları tarafından bütün duygularının tetiklendiğini hissedebilir ve bu durum burç sahiplerinin gündeminde yer alabilir. Her ne kadar koç burçları ve yükselen koçlar akranlarının sarf etmiş olduğu sözlerin etkisinin farkında olmasa da pervasızca ve kötü niyetle söylenen bir şey hızlı bir şekilde hüsranla dönüşerek onların kötü hissetmesine sebep olacaktır. Seçtikleri kelimeler onların aklına gelmese de diğer kişinin davranışları adına çağrılması gerektiğini hissetmedikleri süre boyunca burç sahipleri onları akıllarında tutmalıdır.

Boğa burcu 25 Ocak 2023 tarihinde hissettikleri dürtüsellik sebebiyle başlarının belaya girdiğini düşünecektir. Kamuya açık olan kimlikleri ve kariyerleri ile gündemde yer alan boğa burçları ve yükselen burçlar bu konular ile ilgilenecektir. Boğalar diğer insanların tepkisine sebep olabilecek bir şeyi halka açık bir biçimde yapmaktan ya da söylemekten sakınmalıdır. Boğalar hangi olayın uygun olup olmadığı ile ilgili çizgiye aşıyor olabilir ve bu durumda bazı işleri kolay bir şekilde karıştırabilir. Boğa burçları için yaptıklarının olası sonuçlarını düşünmeye değer olduğu bellidir. Çevrimiçi olan bir ortamda atılacak olan bir gönderi ya da kalabalığın önünde sarf edilen cüretkar bir söz boğa burçlarını tekrardan bulabilir.

İkizler burçları 25 Ocak 2023 tarihinde yalnız gezilerin kendileri için artık uygun olduğunu düşünecektir. Evren burç sahiplerini dışarı çıkmaya ve hayal güçlerini genişletmeye çağırmaktadır fakat ikizler burçları ve yükselen ikizler yolculuklarının tadını çıkarmak isteyen farklı insanlar bulamayabilir ve yolculuklarına yalnız bir şekilde devam edebilir. Seyahat etmek bir arkadaş olmadan sinir bozucu olabilir fakat kendi kendilerine bir şey yaratmak için de burç sahiplerinin pek çok sebebi olacaktır. Tek başına yapılacak olan bir seyahatin getirilerini tecrübe etmek için uzak bir yere gitmekte olası bir durumdur yalnızca biraz cesaret bu sahiplerine çok şey kazandıracaktır.

Yengeç burçları 25 Ocak 2023 tarihinde neredeyse arkadaşlarının her rutinden kendilerini kurtardığını düşünecektir. Yalnız ve uzun saatler boyunca çalışmanın tuzağına düşmüş olarak hissedebilecek olan yengeç burçları hayatın olumsuz yanlarına odaklanmakta sıkışmış olarak kalabilir ya da her iki durum da burç sahiplerini heyecanlandıran şeylerden uzakta tutabilir. Arkadaşlarından gelecek olan spontane bir fırsatı yakalamak için yengeç burçları gözlerini dört açmalıdır. Monotonluktan çıkmak için çaba göstermeleri gereken yengeç burçları hareketli bir gün geçirecektir.

Aslan burcu 25 Ocak 2023 tarihinde iki farklı kişinin dikkatlerini çekmek için yarıştığını hissedebilir. Bu iki kişiden biri hayatlarında olan bir ebeveyn ya da otorite figürü olabilir ve muhtemelen diğer kişi de kendileri ile takılmak isteyen arkadaş veya bir eş olabilir. Aslan burçları ve yükselen aslanlar kendilerini ikiye çekmiş gibi hissedebilir ve onlar için tavsiye edilen durum tarafsız bir şekilde her iki seçeneğinde faydalarını değerlendirmeleri olacaktır. Burç sahipleri sonunda kimi seçerse seçsin bu olaya dahil olan herkes onları gerçekten önemsiyorsa sonunda seçimlerine saygı duymalıdır.