Ziraat Bankası, banka kartı sahiplerine özel bir kampanya duyurusu yaparak müşterilerine avantaj sunuyor. Yapılan açıklamaya göre, 25 Mayıs tarihine kadar banka kartına sahip olan müşteriler, Kappatur'da belirli bir tutarda yapacakları alışverişler için 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişen tutarlarda Bankkart Lira kazanma fırsatı yakalayacaklar. Kampanya kapsamında kartın son 6 hanesiyle katılım sağlanabileceği belirtilirken, detaylar bankanın internet sitesi üzerinden paylaşıldı.

Ziraat Bankası'nın 25 Mayıs tarihine kadar geçerli kampanyası, banka kartı sahiplerine çeşitli kazanç fırsatları sunuyor. Kampanya kapsamında, Kappatur'da belirli bir tutarda yapılacak alışverişler için Bankkart Lira kazanma imkanı bulunuyor. Müşteriler 1.000 TL, 1.500 TL ve 3.000 TL gibi farklı tutarlarda Bankkart Lira kazanma şansına sahip olacaklar.

Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Kampanya detaylarına göre, müşteriler Bankkart Mobil uygulaması, bankkart.com.tr web sitesi veya SMS yoluyla kampanyaya katılabilecekler. Kampanyaya katılım sağlanmadan Bankkart Lira kazanımı mümkün olmayacak. Kazanılan Bankkart Liralar, 27 Mayıs tarihinde müşterilerin hesaplarına yüklenecek ve 3 Temmuz 2023 tarihine kadar anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilecek. Kullanılmayan Bankkart Liralar ise 4 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacak.

Kampanyaya katılım için müşterilerin banka kartının son 6 hanesi kullanılacak ve ödül kazanımı bir müşteri için yalnızca bir kez mümkün olacak. Kampanya sadece Bireysel kartlar ve Bankkart Başak ile yapılan harcamalar için geçerli olacak. Uçak bileti alımları, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler ise kampanya kapsamı dışında tutulacak.