15 milyon emekli vatandaş için büyük bir müjde! Emekli maaşlarının yanı sıra 7800 TL ek ödeme alma fırsatı sunan bu özel kampanya, emeklilerin ekonomik rahatlamasına yardımcı oluyor. İşte başvuru ve şartları:

Başvuru ve Şartlar

7800 TL ek ödeme almak isteyen emekliler, başvurularını sadece Vakıfbank aracılığıyla yapabilirler. Vakıfbank, nakit ihtiyacı olan kişilere bu özel kampanya kapsamında 7800 TL ödeme sunuyor. Başvurularınızı hemen aynı gün içinde gerçekleştirebilir ve Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında nakit kredi kullanmak isteyenler için hızlı bir çözüm sunuluyor. Başvuru yaptıktan sonra aynı gün içinde kredi hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca, başvuranlara 3 ay ertelemeli ödeme seçeneği sunulmaktadır. Nakit kredi için emekli maaşınızın Vakıfbank üzerinden alınmış olması gerekmektedir.

7800 TL ödeme sadece düzenli Vakıfbank müşterilerine sunuluyor. Daha yüksek limitli kredi ihtiyacınız varsa, banka size destek olacaktır. Acil ihtiyaçlarınız için Vakıfbank şubelerine giderek bankanın bireysel temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı

Başvurularınızı gerçekleştirdikten sonra 3 ay ertelemeli olarak bu kredi kampanyasına katılabilir ve aynı gün içinde ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. İşlemler, uygun faiz oranlarıyla hızlı bir şekilde tamamlanır. Ayrıca, kredi notu ve faiz oranları hakkındaki detayları Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat boyunca öğrenebilirsiniz. Emekli vatandaşlar için bu kampanya, finansal ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir çözüm sunarken, ekonomik rahatlama sağlamayı hedeflemektedir.