Ziraat Bankası acil para ödemesi yapacak! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar alabilir! Ziraat Bankası acil para ödemesi yapacak! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar alabilir!

PTT ve Aktif Bank, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara büyük bir fırsat sunuyor. Yeni başlatılan bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile PTT aracılığıyla 11 haneli TC kimlik numarasına göre 1000-100.000 TL arasında ödeme yapmak mümkün hale geliyor. Bu kampanya sayesinde vatandaşlar istedikleri zaman ödeme alabilecek ve bireysel kredi kullanabilecekler.

Kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar banka müşterisi olmaları durumunda, kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplarına yatırılarak kullandırılıyor. Aynı şekilde nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara da hemen aynı gün içinde işlem yapılarak kredi ödemeleri hesaplarına yatırılarak kullandırılıyor.

PTT üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına katılan vatandaşlar, banka müşterisi olmaları halinde 24 ay vadeli kredi kullanabilecekler ve ilk taksit ödemesinde 90 günlük erteleme imkanından da faydalanabilecekler.

Başvuruları kolaylıkla gerçekleştirmek için vatandaşlar en yakın banka şubesine başvurabilir veya cep telefonları üzerinden mesaj atarak başvurularını yapabilirler. PTT ve Aktif Bank iş birliğiyle başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişilere uygun faiz oranları ve hızlı kredi onayı sağlanırken, başvurular genellikle 5 dakika içinde sonuçlandırılmaktadır.

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, "PTT" yazarak bir boşluk bırakıp 11 haneli T.C. kimlik numaralarını yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndererek Aktif Bank ve PTT iş birliğiyle ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

PTT ve Aktif Bank iş birliğiyle sunulan bu bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası, vatandaşlara nakit ihtiyaçlarını karşılamada kolaylık sağlamakta ve hızlı çözümler sunmaktadır. PTT yaptığı bu kampanyalarda şartlara uygun olan kişilere kimlikle hemen aynı gün içinde ödeme veriyor.