13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak! 13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak!

Kamu bankaları üzerinden yapılan yeni duyuruda özellikle hesabı olan vatandaşlara internet bankacılığında kullanmaları durumunda hafta sonu olsa bile nakit ödemeleri verileceği ve bu ödemelerde düşük faizlerle işlem yapılacağı açıklandı. Türkiye'de hizmet veren kamu bankaları Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirecek olan bankalar üzerinden sizler de ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız banka hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek gelir belgesiz ve düşük faiz oranları ile birlikte Kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri sadece bireysel müşterilere vermektedir. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubesine gitmeden internet bankacılığını kullanarak destek kredilerinden faydalanabilirsiniz. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlattığı Bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırladığını açıkladı. 

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemelerini gerçekleştirerek hemen aynı gün içinde ödemeler yapabilmektedir. Emekli maaşı alan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar kendi banka hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte kullanacakları tüm kredilerde internet üzerinden işlem yaptıkları için gelir belgesiz ve masrafsız ödeme alırlar.