Ziraat Bankası hesabı olanlar 10 gün süresi kaldığı belirtildi! Bankadan acil başvuru açıklaması geldi

Ziraat Bankası hesabı olanlar 10 gün süresi kaldığı belirtildi! Bankadan acil başvuru açıklaması geldi

Ekonomi 29.08.2022 - 08:49 29.08.2022 - 08:49 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 10 gün süresi kalan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusu paylaşıldı. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka hesapları olmaları durumunda, 10 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabileceklerini söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek, kredi almak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli olarak işlemler gerçekleştirilmektedir. Banka hesabınızın olması durumunda, 10 gün içinde kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler, düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilmektedirler.

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar şubelere gitmeden işlemlerini 5 dakika içerisinde bankanın internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapabiliyor. Ziraat Bankası, resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra burada internet şubesine giriş yapabilir ve buradaki internet bankacılığı şifreniz ile birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara banka 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi yapacak olan bu banka üzerinden kredi kullanacak olan kişilere şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. 

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin internet bankacılığı uygulaması olmaması durumunda, şubelere giderek de kredi başvurusunda bulunabileceği ve 10 gün içerisinde yapmış oldukları bu kredi kampanyasından gelir belgesiz olarak 50000 TL'ye kadar hemen kredi onayı alabilecekleri açıklandı. 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak düşük faizli kredi kullanabilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@