Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilerin 7 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerektiği haberi geldi. Ziraat Bankası, emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada kredi kampanyasına katılacak olan kişilerin başvurularını gerçekleştirerek, 50000 TL'ye kadar alacakları kredi onayı ile birlikte hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde Ziraat Bankası üzerinden emekli olmanız durumunda bu kredileri, kullanabileceğiniz gibi artık sadece emeklilere değil, sigortalı olarak uzun bir süredir aynı işyerinde çalışan vatandaşlara da kredi imkanı sağlanacaktır. 

Memur ve Memur Emeklileri Temmuz'da Zam Bekliyor! Memur ve Memur Emeklileri Temmuz'da Zam Bekliyor!

Ziraat Bankası üzerinden yapılan kredi kampanyası duyurusu sonrasında başvurularını gerçekleştirecek, ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşların şartlar dahilinde aynı gün içinde 50000 TL krediye en düşük faiz oranlarından yararlanarak kullanabilmektedirler. 

Banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde Ziraat Bankasının başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının 7 gün içerisinde başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi onayı alabilecek ve onaylanan bu kredileri aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak da kullanabileceksiniz. 

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka hesapları olması durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapabileceğini söylemek istiyoruz. 

Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvuruları ile birlikte banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere banka üzerinden 90 gün ertelemeli kredi imkanı da sağlanmaktadır. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen emeklilerin maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda kredi alabileceğini söylemek istiyoruz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte sizlerde ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz, başvurularını gerçekleştirecek olan emeklilere düşük faizli kredi verilmektedir.