Ziraat Bankası bankkart kullanan vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu yeni kampanyada nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirirken banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlayacakları. Ziraat Bankası banka kartı kullanan vatandaşlar 33000 TL'ye kadar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de hızlı bir şekilde Kredi işlemlerini yapabilecekler ve bankadan 36 ay vadeli kredi kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası bankamatik kartı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında şartlara uygun olan vatandaşlar 3 ay ertelemeli olarak işlemlerini gerçekleştirebilecekler ve kredi kullanabileceklerdir. 

Ziraat Bankası 33 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu Kredi kampanyasında 5 dakika içerisinde sonuç vererek sizlere işlem yapacak ve krediler hesaplara yatırılarak da hemen kullandırılacaktır. Ziraat Bankası 33 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve ödemeler hemen hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte işlemlerinizi yapabilecek ve bu banka üzerinden hemen aynı gün içinde kredi kullanabileceksiniz.

Memur ve Memur Emeklileri Temmuz'da Zam Bekliyor! Memur ve Memur Emeklileri Temmuz'da Zam Bekliyor!

Ziraat Bankası yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecekler ve bu şekilde Kredi kullanacaklardır. Ziraat Bankası emekli maaşı hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlara emekli maaş hesapları üzerinden verilecek olan kredilerde şubelere gitmeden hızlı bir şekilde destek verilecek ve krediler bu şekilde aynı gün içinde kullandırılacaktır.