Ziraat Bankası, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına cevap vermek için yeni bir kredi kampanyası başlattı. TC kimlik numarası ile gerçekleştirilecek başvurular sonucunda, banka hesabı olan vatandaşlar 14.000 TL'ye kadar nakit kredi elde edebilir. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruyla, banka bu kampanyayı genel olarak ihtiyaç kredisi talebinde bulunan müşterilerine sunmaktadır. Ziraat Bankası, 14.000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşlara, bu özel kampanyasıyla birlikte, gelir belgesi olmadan 36 ay vadeli kredi ödeme seçeneklerini sunmaktadır.

Bankanın kredi puanı 1300 ve üzeri olan bireysel müşterileri ile emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan vatandaşlar, banka şubelerine gitme zorunluluğu olmadan, internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirler. Banka, bu kredi ödemesinde 36 ay vadeli bir ödeme planı oluşturmakta ve ilk taksit ödemesini 90 gün ertelemekte.

Ziraat Bankası, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara özel olarak, ihtiyaç kredisi ödemeleri konusunda uygun faiz oranlarıyla 14.000 TL üzerinde de kredi imkânı sağlamaktadır. Ziraat Bankası'nın bu yeni kampanyası, bankanın müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu yenilikçi ve müşteri odaklı çözümler arasında yer alıyor. Bu kampanya, müşterilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamalarını kolaylaştırırken, aynı zamanda onlara uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor.

Asgari Ücrete Yönelik Temmuz Ayında Ara Zam Gündemde Asgari Ücrete Yönelik Temmuz Ayında Ara Zam Gündemde

Ziraat bankası duyurusu sonrasında başvuru yapacak olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme verilmektedir. Bu ödemeleri banka şubelerine gitemden de alabilmeniz için internet bankacılığı kullanmanız yeterli olacaktır.