Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmış olduğu yeni kampanya duyurusunda, nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte 40000 TL'ye kadar ödeme vereceğin açıkladı. Ziraat Bankası, 40000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu hizmet ödemelerinde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi yapılarak uygun faizlerle kredi kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, 40000 TL'ye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay ertelemeli olarak işlemlerinizi gerçekleştirerek sizlere kredi imkanı sağlayacak ve onaylanan bu krediler hesaplarınıza yatırmanıza olanak sağlayacaktır. 

KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşların banka müşterisi olması durumunda kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için öncelikli olarak banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı uygulaması üzerinden kredi başvurunuzu hızlı birşekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda, banka kredi politikalarına uygun olarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 40000 TL ödemek, gelir belgesiz olarak kendi banka hesabına, haftasonu olsa bile yatırılmaktadır. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi verilmektedir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılır. 

Acil para ihtiyacı olanlar dikkat! Bankamatik kartınıza 15000 TL ödeme yatacak Acil para ihtiyacı olanlar dikkat! Bankamatik kartınıza 15000 TL ödeme yatacak

EMEKLİLERDE ALACAK!

Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyada özellikle de emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını kendi bankaları üzerinden almaları durumunda kredi ödemeleri vermektedir.