Yay burcu ve yükselen yaylar 20 Nisan 2023 tarihinde kendi hayatlarında ilerlemek için güçlü bir temel bulabilir ve bunun üzerinden hareket edebilir. Burç sahiplerinin dünyanın bilmesini istedikleri yaratıcı bir yetenekleri de olabilir ve onlar bunu ortaya çıkarmak için çaba harcamalıdır. Diğer taraftan zanaat açısından tam olarak olmak istedikleri bir yerde olmadıklarını hissedecek olan burç sahipleri bazı kararsızlıklar yaşayacaktır. Yay burçları ve yükselen yaylar yeteneklerini ortaya çıkarmak istese de yürümek istedikleri yolun zaten çürümüş olduğunu düşünebilir. Bu sebeple başka bir kişinin rehberliğine ihtiyaç duyacak olan yaylar değer verdikleri insanlar ile bazı derin konuşmalar da yapacaktır. Bu durum onların sonraki zamanlarda ayakları üzerinde durmasına ve daha sağlam adımlar atmasına fayda gösterebilir. Burç sahipleri kestirmeyi kullanma dürtüsüne karşı gelmeli ve basacakları zemini sağlamlaştırmalıdır. Bunun kısa bir yolculuk olmadığı ve yayların kendilerini bir maratona hazırladığı hatırlanmalıdır.

Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor! Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor!

Oğlak burcu ve yükselen oğlaklar 20 Nisan 2023 tarihinde kendilerini normalden daha duygusal hissediyor olabilir ve bu sebeple hassas davranışlar sergileyebilir. Burç sahiplerinin eski arkadaşları ve aileleriyle vakit geçirmeleri onlarda nostalji uyandıracaktır. Bununla beraber bir süredir hayatlarında olan insanlar ile anılarını paylaşmak hem grup hem de rahatlatıcı bir etkiye sebep olabilir. Oğlaklar ve yükselen oğlaklar nerede olduklarına karşı nereden geldiklerine baktıkları zaman kendilerine karşı daha rahat hissedecektir. Sahip oldukları her şey için minnettar olacak olan burç sahipleri sahip oldukları durumları ve etkiden istedikleri her şeyi hatırlamalıdır. Burç sahipleri şükran duygusunu yarattığı huzur ile endişelerinin azaldığını ve bakış açılarının birçok yönden daha iyi bir hale geleceğini düşünecektir. Burç sahipleri için algılarının açılması kendileri için en iyi olanı görmelerine de fayda gösterebilir.