Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz yeni nakit kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşların uygun faizlerle kullanabilecekleri bu krediler banka müşterisi olan kişilere ve olmayan kişilere t.c kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılara hızlı bir şekilde ödeneceği açıklandı. Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirerek Kredi işlemlerini yapmak isteyen tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştirilecek ve bu bankalardan kimlik numaranız üzerinden 36 ay vadeli 45 bin TL ihtiyaç kredisi almanız için sizlere destek ödemeleri verilecek.

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız işlemlerinizi gerçekleştirmek için hızlı bir şekilde şubelere gitmeden işlemlerinizi bankanın internet bankacılığı uygulaması üzerinden veya Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak yapabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar belirli şartlara uygun olarak Kredi ödemelerini gerçekleştirecek ve nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecektir.

Dul Yetim Aylıklarına Yeni Güncelleme: Şubat Ayı Hisse Oranına Göre Hesaplama Tablosu Dul Yetim Aylıklarına Yeni Güncelleme: Şubat Ayı Hisse Oranına Göre Hesaplama Tablosu

SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız bireysel t.c kimlik aylık gelir ve doğum tarihinizi 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz halinde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve nakit kredi onayı almanız durumunda ihtiyaç kredisi ödemeleri sizlerin hesaplarına yatırılacak. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kampanyalara katılabilmeleri için özellikle bu Banka hesabı üzerinden Yapı Kredi mobil uygulaması aracılığı ile birlikte 7/24 ihtiyaç kredisi kullanabileceğini söylemek isteriz. Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda sizlere uygun faizlerle hızlı bir şekilde işlem yapılarak Kredi ödemeleri verilmektedir.