Yapı Kredi Bankası başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte nakit ihtiyacı olup Kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara diledikleri zaman ödemeler alabilecekleri bir kampanya hazırladı ve bu kampanyalara katılarak uygun faizlerle işlemlerinizi yapacağınızı sizlere internet sitesi üzerinden duyurdu. Yapı Kredi bankası 7 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faizlerle vereceği bu kredilerde Kredi ödemelerini hesaplarına yatırarak kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verecek ve kredi ödemeleri hesaplarına yatırılarak da hemen aynı gün içinde kullandıracaktır. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden sizler de başvuru yapmak istiyorsanız ve nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Kredi başvurunuzu şubelere gitmeden de hızlı bir şekilde Yapı Kredi Bankası sms kredi servisi ile birlikte hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 18 yaşından büyük olmanız durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi işlemleri gerçekleştirilir ve nakit kredi ödemeleri şubelere gitmeden de hızlı bir şekilde yatırılmaktadır. Yapı Kredi Bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar en yakın banka şubesine giderek Kredi ödemelerine hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler ve bu bankalardan ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.

TC KİMLİK Son Rakamları 0-2-6-4-8 Olanlar Dikkat: Yeniden Başvuru Yaparak, 70.000 TL Ödeme Alacaksınız! TC KİMLİK Son Rakamları 0-2-6-4-8 Olanlar Dikkat: Yeniden Başvuru Yaparak, 70.000 TL Ödeme Alacaksınız!

44 11 numarasına bireysel yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi yazdıktan sonra bu mesajı göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için sizlere destek verilecektir. Yapı Kredi Bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra onay alan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde Kredi ödemeleri gerçekleştirilir ve banka şubelerine gitmeden de işlemleri yapılarak hemen aynı gün içinde yine hesapları varsa ödeme verilmektedir.