100.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişilere t.c kimlik numaraları üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Finansbank tarafından yeni bir kredi kampanyası başladığı ve bu kredi kampanyası ile birlikte uygun faizlerle ödemeler yapacağınız Kredi sizler için sunuldu. nakit ihtiyacınızın olması durumunda şartlara uygun olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların kredi başvuruları 5 dakika içerisinde yapılacakları. qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız 100.000 TL'ye kadar sizler de başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilecek ve kredi başvurunuzu yaptıktan hemen sonra Onay alabileceksiniz.

Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişileri belirlenen bu Kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişiler 3 ay ertelemeli 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisini diledikleri zaman alabilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj atarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız t.c kimlik numaranızı 50-30 numarasına mesaj göndererek finansbank'ın başlatmış olduğu bireysel tüketici kredisi kampanyasına Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak katılabilirsiniz.

Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı

Daha önce bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı kullanan vatandaşların Kredi notunun 1400 ve üzerinde olması durumunda Finansbank tarafından ödemeler gerçekleştirilecek ve nakit kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilerek hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır. TC kimlik numaranız üzerinden başvuru yaparak ihtiyaç kredisi almak istiyorsunuz şartlara uygun olan tüm vatandaşlar istedikleri zaman bu Kredi kampanyalarına katılabilecekler ve nakit kredi ödemelerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7/24 alabileceklerdir. 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar Finansbank müşterisi olması durumunda masrafsız ve kredi işlemlerini qnb mobil uygulaması üzerinden yapabilmektedir.