Bankalar musluğu açtı! Taşıt ve konut kredisinde Perşembe depremi! Faiz oranları tepetaklak oldu! Merkez Bankası tarafından faiz oranları belli oldu. Taşıt ve konut kredi ile ilgili olarak merak eden son durum kesinleşti. Uzun vadeli bir şekilde düşük faizli kredi isteyenlere yönelik güncel son durumların ne olduğu da merak edilen konuların başında yer aldı. Taşıt ve konut kredisine ilişkin yapılan yenilikçi düzenlemeler sayesinde faiz oranlarındaki son durum neler olduğu da merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. 

Taşıt ve Konut Kredisinde Son Durumlar 

Taşıt ve konut kredisinde son durumlar vatandaşlar tarafından sıkça merak edilen önem arz eden konulardan biri olmayı başarıyor. Baktığımız zaman uzun vadeli düşük faizli krediler son dönemde bir hayli rağbet görmeye neden oluyor. Taşıt ve konut kredisine dair yapılan yeni düzenlemeler sonrasında faizlerin yeni güncellenen haline göz atıldığı zaman işe %1,49 ile %1,89 arasında değişkenlik gösterdiğini söylemek mümkün. 

Taşıt ve konut kredisine ilişkin bundan sonra son durumlara göz atarak hemen başvurularınızı da bekleme yapmadan gerçekleştirme şansına sahip olmaya başlayabilirsiniz. Taşıt ve konut kredisinde bundan sonra yüksek faiz ödemesi yapmak zorunda kalmadan tam aksine tüm fırsatlardan en güzel şekilde yararlanacaksınız. 

İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti

haber24.com özel haber