QNB Finansbank ve Ziraat Bankası 20 bin TL ödeme getiriyor. Nakde ihtiyacı olan herkesin bu kampanyaya başvurması gerekecek. Başvuru yapan kişilerin gelir belgesi sunmasına da hiçbir halükarda gerek yoktur. İhtiyaç kredisi şeklinde başvuru yapmayı talep edenler için başlatılan bu temel kampanya içerisinde 20 bin TL’ye değin otuz altı aylık vadeli işlem yapılmış olacak. Kredi kullandıysanız da 36 ay vadeye değin ödeme tablosu oluşturabileceksiniz.

Ağustos ayı gelmişken ihtiyaç kredisi kampanyalarında geliştirmeler yapan özel bankalar ve kamu bankaları durmuyor. Bu tür kampanyalardan 20 bin TL’ye değin nakit kredi alacak olan bireylerin beş dakikada bu başvurunun sonuçlarını öğrenecekleri yeni bir kredi kampanyası da böylelikle herkese duyurulmuş oldu.

Ziraat Bankası ve QNB Finansbank

İstanbul'da Hayat Pahalılığı Hızla Artıyor: İnsanlar Gece Aç Yatağa Giriyor İstanbul'da Hayat Pahalılığı Hızla Artıyor: İnsanlar Gece Aç Yatağa Giriyor

Ziraat Bankası’ndan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için başvurunuzu yapmak adına ilk olarak bankanın sağladığı kredi politikalarına uyup uymadığınıza bir bakmalısınız. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası konusunda başvuru yapacak olanlar, hızlıca işlem yapabilecek ve sonucu anında öğrenecektir. Ziraat Bankası’ndan kredi kullanmak için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.

Dilerseniz sitesine girerek kredi başvurunuzu oradan da yapabilirsiniz. Böylece nakit kredi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank’tan başvuracaksanız da aynı adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. QNB Finasbank üzerinden sms ile kredi başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu şekilde yapılacak olan kredi başvurusu sonrasında kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan değerlendirme ile birlikte sizlere hemen sonuç verilmektedir. Şimdiden herkese kolay gelsin, meşakkatli bir süreç olacak olsa da kazanan siz olacaksınız, bunu asla unutmayın deriz. İyi günler dileriz.