Qnb Finansbank üzerinden çeşitli Kredi paketlerine katılarak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda başvurularını bu banka üzerinden gerçekleştirirlerse 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi kullanabilecek. Qnb Finansbank tarafından yapılan kampanyada nakit ihtiyacı olup kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde Kredi ödemeleri istedikleri zaman hesaplarına yatırılarak ödenmektedir. Qnb Finansbank yapmış olduğu son kredi kampanyası ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm bireysel müşteriler için 20.000 TL ile 40.000 TL arasında gelir belgesiz maaşlarına göre ve kredi puanına göre kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. 

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu en kolay yöntemlerle nasıl yapılır?

Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan bireysel müşterilerin banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması istenmektedir. Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlara banka şartlarına uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştirilmektedir. Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak sizlere verilmektedir. 

Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ve Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak işlem yapmak istiyorsanız t.c kimlik numaranızı 50-30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırlamaktadır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda sizler de bu Kredi paketi ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilir ve onaylanan tutarı İstediğiniz zaman hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. 

Qnb Finansbank üzerinden daha yüksek limitlerde de ihtiyaç kredisi ile birlikte borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlar ise en yakın banka şubesine giderek işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Qnb Finansbank şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvuruları ile birlikte Kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde hemen alabilirsiniz.