Nakit İhtiyacım Var Diyenlere 100.000 TL Ödeme Haberi Olay Oldu! Bankalarda Kuyruklar Oldu! Nedenini Soran Başvuru Yaptı

Acil para ihtiyacı olan vatandaşlar için son dakika bir haber geldi. Yüz bin TL'ye kadar nakit kredi kullanmak isteyen kişiler banka şubelerine gitmeden ve banka şubelerinden işlem yapacak.

Ekonomi 12.01.2022 - 13:08 12.01.2022 - 13:08 Vural Pars

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bankalar üzerinden artık tek kalemde 100000 TL'ye kadar nakit imkanı sağlanıyor. Başvuru yapmak isteyen kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve on sekiz yaşından büyük olması yeterli. Başvurusu yapacak olan kişiler, 100000 TL'ye kadar işlem yapmak istiyorlarsa, diğer bankadaki olan tüm kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borçlarını da tek bir bankaya transfer ederek, kredi kullanabilecek. 

Bankalar üzerinden yapılan bu kredi kampanyalarından birtanesi olan ve 100000 TL'ye kadar ödenen ihtiyaç kredisi kampanyasına Ziraat Bankası ve Finansbank başlattı. iki banka üzerinden de istediğiniz zaman acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi başvurusunda bulunabilir, krediyi hemen kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası üzerinden acil nakit kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka hesapları bulunması durumunda banka şubelerine gitmelerine gerek yok. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonuçlarını öğrenebilecekleri bu kampanyalara katılarak, hızlı bir şekilde 100000 TL kullanabilir. Düşük faizli kampanya sadece sigortalı olarak uzun süredir aynı işyerinde çalışan ve Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan kişiler için yapılmaktadır. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama ile birlikte Ziraat Bankası kredi alacak olan vatandaşlar için 36 ay vadeye kadar kredi ödeme tablosu oluştururken, ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı yine sunacaktır.

nakit-ihtiyacim-var-diyenlere-100000-tl-odeme-haberi-olay-oldu-bankalarda-kuyruklar-oldu-nedenin1 

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden 100000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken durumlardan birtanesi kredi notu olmaktadır. Banka kredi notu yüksek olan vatandaşlar için yüz bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Kredi notu düşük olan kişiler maalesef kredi onayı alamaz ve başvuru yapsalar bile olumlu yanıt alamazlar. Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı, 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@