Bayram şekeri tadında! Emekliler için özel kampanya... Kamu bankaları Ziraat, Halk ve Vakıfbank ile anlaşıldı! Kamu bankaları Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank, emekli maaşlarını kendilerinden alan vatandaşlar için özel kredi kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalar, emeklilerin nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarla karşılamalarına olanak sağlıyor. Detayları netleşen bu kampanyalar ile ilgili bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Kamu bankaları Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası, emekli maaşlarını kendilerinden alan vatandaşlar için hazırladıkları özel kredi kampanyaları ile emeklilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor. Bu kampanyaların, emeklilere uygun koşullarla kredi fırsatı sunması, emeklilerin maddi sorunlarını çözmelerine olanak sağlıyor.

Emekli Nakit İhtiyaçlarını Karşılayacak Kampanyalar

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası, emekli maaşlarını kendilerinden alan vatandaşlar için yeni bir nakit kampanyası hazırladı. Bu kapsamda Nisan ayı içinde sürecek kampanya 30 Nisan'da son bulacak. Kamu bankaları tarafından sağlanacak uygun koşullarla emekliler, nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda! Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda!

Kredi Kampanyaları

Emekli olan kişiler, borç kapatma kredisi alabilmektedir. Kampanya kapsamında, Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank müşterisi olan emekli vatandaşlar, emekli maaşlarını bu bankalardan birisinden alıyorsa kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvuru sırasında belirtilen koşullar sağlandığı takdirde, kredi başvurusu dakikalar içerisinde onaylanacak ve nakit tutar hesabınıza aktarılacaktır.

Düşük Faizli Kredi Fırsatları

Kamu bankaları, emeklilere özel düşük faizli kredi fırsatları sunuyor. Bu fırsatları kullanmak için, internet bankacılığından T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak veya mobil uygulamalar aracılığıyla başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca size en yakın banka şubesine gitmeyi tercih ederek de hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasında kendinize ait vade sayısı ile faiz oranlarını seçebilirsiniz. Ödemeye de size uygun taksitler ile 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

haber24.com