Acil para ihtiyacı, herkesin son zamanlarda oldukça rağbet gördüğü bir arama oluyor. Özellikle ekonomik sıkıntılar sebebi ile acil para, her zaman derde derman oluyor. Bankalarda bu yüzden düşük faizlerle ihtiyaç sahibi olan kişilere, 50.000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi kullandırıyor. Kullandırılan bu krediler ile birlikte, sizlerde acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve bu ihtiyaçlarınıza göre nakit kredi kullanabilirsiniz. 

İş bankası'da yaptığı son kampanya da başvuru yapan kişilere 50.000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Uygun faiz oranları ile işlem yapılacak olan kişiler, İş Bankası üzerinden başvuru yaparak hemen ne kadar onay alacağını görecektir.

İş Bankası 50.000 TL ödeme almak isteyenler, belirlenen şartlara göre istedikleri zaman kredi kullanabilecekler. Bankadan yapılan açıklamada, son dakika olarak özellikle kendi bankasında maaş alan kişiler, bu kredileri hemen sonuç alarak onay alabileceklerdir.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka hesabınız varsa İŞ BANKASI şubelerine giderek değil, İŞ CEP uygulamasını kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

is-bankasi-kimligi-ile-basvuru-birakan-kisilere-5-dakika-olmadan-50000-tl-odemeye-basliyor-banka

Borsada Dalgalı Seyir: Endekslerde Değişimler Borsada Dalgalı Seyir: Endekslerde Değişimler

Şartları Nedir?

İş Bankası üzerinden nakit kredi kampanyasına katılarak işlem yapmak isteyenler, İş bankası kredi politikalarını bilmesi gerekiyor. Banka 1400 ve üzerinde kredi notu olan kişilere onay verecektir. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için ayrıca bankalardaki ödemelerinizi düzenli olarak yapmış olmanız ve bankalarda çalışmalarınızı düzenlemiş olmanız gerekmektedir. İş Bankası ihtiyaç kredisi 50.000 TL'ye kadar alacak olan kişiler, bankadan sürekli başvuru yaparak olumsuz yanıt alıyorsa, kredi kullanabileceklerdir.