TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil

İkizler burcu ve yükselen ikizler burçları gün içerisinde ellerinde olan tüm kaynağı ortaya koyacak ve buna göre adımlar atacaktır. Yeni günde ulaşmak istedikleri hedeflere yaklaşacak olan burç sahipleri gerçeğe de yakınlaşacaktır. Onlar gerçeklerden birkaç adımla mahrum kalmak istemiyorsa isteklerinden vazgeçmemeli ve pes etmek onlar için bir seçenek olmamalıdır. İkizler burçlarının ve yükselen ikizlerin hayalini kurdukları şeyler ile aralarında yalnızca zihinsel bariyerler kalmış olacaktır ve bu durumu aşmak da onlar için kolay olacaktır. Bazı düşünce yapılarını yok ederek yerine yenilerini inşa etmeleri onlara yardımcı olacak olan bir gelişmedir. İkizler ve yükselen ikizler zorlu olabilecek bir sürece girmek üzere olsa da karşılığını almak ise paha biçilemez olacaktır. Derin bir sürece girmek üzere olan ikizler burçları ve yükselen ikizler karşılığında alacakları sonrasında güçlerini rahatladığını görecektir. Burç sahipleri için güzel şeyler kapıdadır ve onların bu güzel şeyler için ödeyecekleri bedel de buna değecek bir niteliktedir.

Yengeç burcu ve yükselen yengeçler 20 Haziran 2023 tarihinde basit şeylerden mutluluk duyabilir ve bu yönlerini keşfedebilir. Güçlü özelliklerini takdir edecek olan insanlarla beraber bir gün geçirecek olan yengeç burçları ve yükselen yengeçler hayatlarında güzel değişikliklerin öncüsü durumunda da olacaktır. İlgi alanları ve ortak inançlarına dair arkadaşlıklar ya da gruplar aracılığıyla öğrenmek ve ekip oluşturmak da yeni günde onlara yardımcı olacaktır. İş hayatında da faydalı ilişkiler içerisinde olacak olan yengeç burçları ve yükselen yengeçler sabırlı davranacaktır. Diğer taraftan gün içerisinde çeşitli dengesizliklere karşı hassas davranabilecek olan burç sahipleri genel olarak olumlu bir yaklaşım içerisinde olmalıdır. Onun için ellerinden gelen her şeyi yapmaları tavsiye edilen burç sahipleri iyi olana odaklanmalıdır.