Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için bankalardan yapılan kampanyalar son zamanlarda oldukça tercih edilmektedir. Halkbank üzerinden yapılan kampanya ile birlikte bankamatik kartı kullanan kişilere 6500 TL ödeme yapılacak. Halkbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte ATM üzerinden 6500 TL ödeme yapacağını duyurdu. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 6500 TL ödeme için banka müşterisi olması ve bu bankada bir bankamatik kartı olması gerekiyor.

Halkbank'ın yapmış olduğu duyuru sonrasında 6500 TL kullanmak isteyen kişiler için banka Kendi resmi internet sitesi üzerinden duyuru yaptı. Halkbank yaptığı bu duyuru ile birlikte 6500 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişileri şartlarını açıkladı. 

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda kredi onayı verilecek. Ayrıca diğer bankalarda ödemekte olduğunuz kredi ve kredi kartı borcunuz varsa bu banka üzerinden kredi onayı olabilmeniz için bu borçları düzenli ödüyor olmanız gerekmektedir. Belirtilen şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Halkbank üzerinden hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor! Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor!

Halkbank 6500 TL ödeme için başvuru nasıl yapılır? 

En kolay başvuru yöntemlerinden bir tanesi 6 bin 500 TL ödeme almak isteyen kişiler için Halkbank mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurudur. Halkbank 6500 TL ödeme almak istiyorsanız ve bu bankada bir hesabınız varsa bankadan almış olduğunuz internet bankacılığı ile birlikte mobil uygulamaya giriş yaparak buradan Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 

Halkbank'ın ATM üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı sunulmaktadır. Halkbank ATM üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler bankamatik kartı ile giriş yaptıktan sonra ihtiyaç kredisi bölümüne girerek Kredi başvurusunda bulunabilir.

halkbankhaber1

Halkbank ayrıca yapmış olduğu kampanyaları internet sitesi üzerinden başvuru olarak da yapıyor. Halkbank'ın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu eksiksiz doldurursanız halkbank sizlere 10 dakika içerisinde dönecek, kredi onayı alıp almadığını hakkında bilgiler verecektir. Faiz oranlarını ve kampanya detaylarını öğrenmek istiyorsanız resmi internet sitesine girebilir veya size en yakın banka şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte detayları öğrenebilirsiniz.