Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada, emekli olan müşteriler, 16000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorlarsa, 3 banka üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanabilmektedirler. Gece açıklanan yeni karar ile birlikte sizler de 16000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi almak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

16000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurunuzu Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, başta olmak üzere kamu bankaları üzerinden düşük faiz oranlarıyla birlikte, masrafsız olarak kullanabilirsiniz. En yakın banka şubesi üzerinden yapacağınız işlemlerde özellikle ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara belirli kredi politikalarına uygun olmalarıyla birlikte hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alıp kredi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 16000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi alınmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, 16000 TL'ye kadar almış oldukları bu kredi başvurularında ek şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini gerçekleştirmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi yaparak hızlı bir şekilde kredi ödemesi alabileceğiniz bu kampanyalardan uygun faiz oranları ile birlikte yararlanmak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli olarak işlem yapabilirsiniz. 

Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, 16000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. 3 ay ertelemeli olarak alabileceğiniz ihtiyaç kredisinde kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli, krediyi sadece banka şubeleri üzerinden değil, bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde ödenmektedir. Sizlerde emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte nakit kredi kullanmak istiyorsanız, kamu bankalarına emekli maaşınızı taşıyarak daha yüksek limitlerde ihtiyaç kredisi ile birlikte diğer bankadaki borçlarınızı kapatmanız için borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.