Bankalar üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, Garanti Bankası üzerinden kredi ve kredi kartı borcu olması ile birlikte istedikleri zaman ihtiyaç kredilerini kullanabileceklerdir. Ayrıca diğer bankalardaki olan ihtiyaç kredisi kredi kartı ve varsa kredili mevduat hesabı borçlarınızı da transfer etmek istiyorsanız, Garanti Bankası, sizlere yüksek limitli borç kapatma kredisi imkanı sağlayacaktır. 

Bankalardaki borçları olan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa, belirli şartlar dahilinde bu işlemleri yapabilmektedirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, Garanti Bankası üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa o krediyi almak için banka şubesine veya banka internet üzerinden müraacat etmesi gerekiyor. 

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşlara 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli borç kapatma kredisi imkanı sağlayacağını, 50000 TL üzerindeki kredilerde ise 24 Ay vadeli olarak kredi vereceğini açıkladı. 

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır.?

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesi üzerinden işlemlerimizi sadece kimliğiniz ile birlikte yapabiliyorsunuz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu veya garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusunu kimliğiniz ile birlikte yaptığınız zaman banka sizin kimlik numaranız üzerinden bir sorgulama yapar ve bu sorgulama sonrasında ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında sizlere bilgiler verir. 

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmış olmaları durumunda banka şubesinden ne kadar kredi onayı aldıklarını be nekadar borç kapatma kredisi alacaklarını da görebilir. 

garanti-bbva-bankasi-son-dakika-aciklamasi-geldi-kredi-ve-kredi-karti-borcu-olan-kisilere-nakit-1

50.000 TL'ye kadar kullanacağınız bu kredilerde bankalar, 36 ay vadeye kadar işlem yaparken, kredi başvurusu yapacak olan kişilere ilk taksit ödemesini 3 ay erteleme yaparak da rahat bir nefes alabilir. ilk taksit ödemesini 3 ayı ertelemeli olarak yaparsanız, bankadan 33 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmış olacaksınız. 

Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda! Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda!

Garanti Bankası kredi başvurusunu yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşlarını bu banka üzerinden alıyor olmasıyla birlikte hızlı birşekilde kredi, onaya sunulmaktadır. Garanti Bankası Emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak, diğer bankadaki tüm borçlarınızı tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilir. Hemde bu bankanın emekliler için yapmış olduğu tüm kampanyalardan faydalanabilirsiniz.