Garanti Bankası üzerinden başlatılan yeni kampanyada, TC kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi ödemesi alabileceğiniz bir kampanya başladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu duyurularda başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşların TC kimlik numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabileceği haberi verildi. Kimlik numarası üzerinden başvurusunu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak 24 ay vadeli kredi ödemesi 80000 TL olarak verilmektedir. 

80000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişileri banka politikalarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kimlik numaraları üzerinden en yakın banka şubesi ve banka internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir ve nakit kredi alabilir. Almış olduğunuz kimlik numarası aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredilerinde başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarımız da kapatarak destek kredilerinden faydalanabilirsiniz. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabilir ve kayıt işlemlerinize hemen aynı gün içinde hesabınıza yatırarak da öğrenebilirsiniz. 

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

80000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda aynı zamanda borç kapatma kredisi imkanı da sağlanmaktadır. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan, herkez başvuru gerçekleştirerek, Garanti Bankası tarafından başlatılan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir ve bu bankanın başlatmış olduğu kredi kampanyası ile birlikte aynı gün içinde kredi onay alabilmektedir.