Emekli maaş hesapları üzerinden PTT üzerinden verilen ihtiyaç kredileri, emekleri büyük sıkıntılardan kurtarıyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden PTT, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sizlere yüksek limitli kredi ödemeleri verilmektedir. Daha önce en fazla 80000 TL'ye kadar verilen PTT ve Aktif Bank arasında başlatılan İhtiyaç Kredisi, şimdilerde ise 100000 TL olarak emekli olan vatandaşlara verilmektedir. 

Ziraat Bankası acil para ödemesi yapacak! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar alabilir! Ziraat Bankası acil para ödemesi yapacak! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar alabilir!

Emekli olan vatandaşların bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için PTT ve Aktif Bank'ın bazı şartlarına uygun bir müşteri olması gerekmektedir. Ptt ve Aktif Bank, yapmış olduğu bu kampanyada nakit kredi ihtiyacı olacak olan emeklilerin emekli maaşlarını PTT üzerinden almalarını veya maaş, taşıma yapmalarını istemektedir. 

Emekli maaşınızı PTT'ye taşıdıktan sonra ilk maaşınızı çektikten sonra kredi başvurusunda bulunabilir 100 bin TL'ye kadar maaşınıza göre, kredi notunuzun düşük olması durumunda da kredi alabilirsiniz. 

PTT EMEKLİ KREDİSİ

Ptt üzerinden verilen Emekli Kredisi kampanyasında uygun faiz oranları ile birlikte sizlere işlem yapılacak. Ptt, emekli kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler kimlikleriyle birlikte en yakın PTT şubesine giderek işlem yapabiliyor. 100 bin TL'ye kadar alacağınız bu, PTT kredilerinde hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştirilir ve onaylanan tutar, hesabınıza yatırılarak kullandırılır. 

Ptt üzerinden emekli kredisi kullanacak olan kişiler aynı zamanda SMS atarak işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar ve SMS ile emekli kredisi alabiliyorlar. Ptt üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, PTT, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 30 50 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.