Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor! Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor!

Emekliler için son dakika açıklaması! Emekliye artık 10.000 TL sorunsuz ödeme yapılacak. Emekli olan vatandaşlar için artık 10000 TL'ye kadar nakit kredi kullanmak istedikleri zaman kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapılacağı açıklandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli olan vatandaşlar, 10000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak bu kredileri istedikleri zaman kullanabilecek. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu açıklamada, sadece tek şartı emekli maaşlarını kendi bankasından alan müşterilere bu ödemeleri yapacağı olmaktadır. Sizlerde emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden alıyorsanız, 10000 TL'ye kadar başvurunuzu gerçekleştirerek, ekonomik sıkıntıdan kısa bir süre kurtulabilir ve almış olduğunuz bu krediyi uzun vadelerde geri ödemesini yapabilirsiniz. 

Emekliye 10000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

Emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını, eğer kamu bankaları üzerinden alıyorsa, başvurularını gerçekleştirebilmeleri için banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte işlemlerini yapabiliyorlar. Emekli olan kişiler, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 36 ay vadeye kadar, kredi kullanmaları durumunda hem düşük faiz oranlarından yararlanacaklarını söyleyebiliriz. 

Banka şubelerine giderek kredi kullanacak olan kişiler, hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebildikleri gibi, ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek onbinde ödeme alabiliyorlar. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi yapabilir, kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve diğer kampanyalara da göz atabilirsiniz. 

emekli-atmden-15000-tl-cekecek-3-banka-anlasti-ve-artik-onay-veriliyor1-3

On bin TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde banka şubelerine gidecek olan vatandaşlar, kimlikleriyle birlikte kendi maaş almış oldukları bankaya giderek daha hızlı bir şekilde işlem yapabiliyor. Daha önce bu bankalar üzerinden hiçbir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmamış kişilere yüksek limitli kredi almak istiyorlarsa yine banka şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebilir ve hatta diğer bankadaki olan borç kapatma kredisi kullanarak güncel ihtiyaç kredisine, güncel kredi kartı borçlarında tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilir.