Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Acil nakit ihtiyacı olan emekliler için verilecek olan 2700 TL, ödemelerde, başvurularını gerçekleştirerek, işlem yapacak olan kişiler, kamu bankaları üzerinden destek olarak 2700 TL kredili mevduat hesabı başvurusu yaparak nakit kullanabilecek. 

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden alıyorsanız başvurularınızı gerçekleştirerek, emekli maaşınıza göre, 2700 TL ile 10 bin tl arasında kredili mevduat hesabı alabiliyorsunuz. Daha önce bankalar üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlarda daha yüksekliklerde hem ihtiyaç kredisi, hem de kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunabiliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, işlem yapmak istiyorsanız, banka üzerinden internet bankacılığı şifresi alarak internet bankacılığı uygulamasını cep telefonunuza indirip, başvuruda bulunabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden 2700 TL ödeme nasıl alınır?

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden alıyorsanız, maaş almış olduğunuz banka şubesine giderek, kredili mevduat hesabı başvurusu yapmak istediğinizi belirtirseniz sizlere hızlı birşekilde sonuç verilerek, nakit kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlanacaktır. 

Banka hesabınızın olması durumunda bankanın internet bankacılığı uygulaması üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilir ve nakit kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden şubeler haricinde internet bankacılığı ve internet sitesi üzerinden de başvurular gerçekleştirilmektedir. Sadece bu bankalar üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusu yapmayacak, kredi kullanacak olan kişiler, ayrıca banka şubelerine giderek ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi gibi yüksek limitlerde Kredi'lerde kullanabilecektir. başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, faiz oranlarından yararlanarak hızlı bir şekilde kredi kullanmak için bankanın müşteri hizmetleri numarasında arayabilir. Hesabınızın olması durumunda bu kredileri, istediğiniz zaman kullanabilir ve kendi hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ise cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ptt, yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndererek kredi alabilirsiniz.