35.000 TL'ye kadar nakit kredisi kullanacak olan vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni kampanyada bankamatik kartını düzenli olarak kullanan ve alışveriş yapan kişilere Akbank tarafından ödeme verileceği açıklandı.

Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere uygun faizlerle bu krediler 36 ay vadeli olarak verilerek mart ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanya ile birlikte nakit kullandırılacağı açıklandı.

35 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit kredi kullanabilecek ve başvuru şartlarına uygun olarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Bankamatik kartı hesabınız üzerinden Akbank aracılığı ile birlikte nakit kredi almak istiyorsanız Akbank müşterisi olan vatandaşlar nakit ihtiyacını kullanabilmeleri için öncelikli olarak banka hesapları üzerinden internet şifresi alması gerekiyor.

35.000 TL nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlar banka müşterileri olmaları durumunda hemen aynı gün içinde işlemlerini gerçekleştirerek 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli Kredi başvurusunu Akbank üzerinden internet bankacılığı uygulaması olan Akbank direkt uygulaması üzerinden yapabilmektedir.

Memur ve Memur Emeklileri Temmuz'da Zam Bekliyor! Memur ve Memur Emeklileri Temmuz'da Zam Bekliyor!

Akbank aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların cep telefonları üzerinden SMS atarak da ihtiyaç kredisi ödemelerini vereceğini ve bu kredileri hesaplara yatırarak kullandıracağını açıkladı. sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44-25 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.