TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil

Çalışma ve emekli maaşı alan kişilerin gelirleri en az 3500 TL olması durumunda, Denizbank ve Akbank üzerinden sorunsuz bir şekilde ihtiyaç kredisi alabileceğini söylemek istiyoruz. Son dakika kampanyasına göre, Denizbank ve Akbank üzerinden sorunsuz bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sizlerde bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyalarına katılarak hem düşük faiz oranlarından yararlanıp maaşınızın 10 katına kadar düşük faizli kredi kullanabilirsiniz. 3500 TL geliri olan bir kişi, 35000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi, bu iki banka üzerinden istedikleri zaman kullanabilmektedirler. Maaşlarına göre, ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olan kişilere hızlı bir şekilde sonuç verecek olan Denizbank ve Akbank, yaptığı bu kampanya ile birlikte vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. 

Denizbank üzerinden başvuru nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda, sizleri hızlı bir şekilde sonuç verilecek çok paylanan kredide aynı gün içinde hesaplarınıza yatırmanız olanak sağlanacaktır. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusu, SMS ile yapacak olan kişiler kredim ve TC kimlik yazarak ve arasında boşluk bırakarak bu mesajı, Denizbank'ın cebimde kredi numarası olan 32 80 numarasına mesaj olarak göndermesi yeterlidir. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak vatandaşlar, bu kredilerden düşük faiz oranlarıyla yararlanabiliyorlar.

Akbank üzerinden başvuru nasıl yapılır?

Kredi başvurusunu Akbank üzerinden yapmak isteyen vatandaşlara, Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak için şubelere giderek işlem yapabiliyor. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, hızlı bir şekilde sonuç alacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır. Akbank üzerinden cep telefonunuza aracım ile birlikte SMS ile kredi başvurusu yapma imkanı sizlere sunulmaktadır. Akbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasına 44 25 numarasına gönderebilir veya bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 numarasını arayarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.