Vakıfbank’a ait bankamatik kartına sahip olan ve bu kartı aktif olarak kullananlar için 50 bin TL kredi ödemesi başlayacak. Ödemeler, bireylerin kendilerine ait olan hesaplarına ihtiyaç kredisi olarak eklenmiş olacaktır. Bu haberi alan ihtiyaç sahipleri sahiden çok sevindi. Vakıfbank, kendi müşterilerine özel güncel kampanyalar sunmaya hiçbir şekilde hız kesmeden devam ediyor.

TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil

Nakit avans ve kredi kampanyalarıyla müşterilerini son derece memnun eden oluşumlar tasarlıyorlar. Bankaya ait bankamatik kartını sürekli olarak kullanan müşterilere özel bir şekilde düşünülmüş olan ve uygulanmaya başlanan bu temel kampanyada, düşük seviyeli faiz oranları dahilinde 50 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi verilecektir.

Bunun yanı sıra temel kampanyadan faydalanabilmek amacıyla banka şubesinin ziyaret edilmesi de gerekmiyor. Bahsi geçen kredi, bankamatik kartı üzerinden kolayca alınabiliyor. Sizler de bu özel kampanyadan yararlanmak adına hızlıca bir başvuruda bulunabilirsiniz. Zaman kaybetmeden başvurularınızı yapmanızı öneririz.

50 bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Gerçekleştirilecek?

Vakıfbank aracılığıyla verilen bu 50 bin TL’lik ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak istiyorsanız banka üzerinde hesabınızın olması önem taşır. Eğer bu bankada hesabınız varsa mobil uygulama vasıtasıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank’tan edineceğiniz şifreyle bankanın şubesine gitmeye lüzum kalmadan müşterilerin dilediği an yararlandığı kredilere online olarak da başvurabilirsiniz.

Krediniz hemen onaylanır ve krediyi kullanmaya başlarsınız. Bu tarz kampanyalarla vatandaşın üzerinden geçim yükünü biraz da olsa alabilmek planlanıyor. Vakıfbank’a ait olan banka kartı kullanan bireylerin düzenli olarak bu kartı kullanmaları, yani fatura ödeyip alışveriş yapmaları durumunda bile bu krediyi almaya hakları olacaktır.

bankamatik-karti-bulunan-herkese-vakifbank-tarafindan-50-bin-tl-odeme-verilecek

Vakıfbank Emeklilerle Alakalı Kampanyalar

Vakıfbank aracılığı ile emeklilik maaşı ödemesi alan bireylere, elli bin liraya kadar varan bir meblağda kredi kullanım hakkı sunulur. Krediyle alakalı başvuruda bulunarak vakit kaybetmeden krediyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik Vakıfbank’ın sunduğu ihtiyaç kredilerinde her zaman faiz oranları düşük bir seviyede seyreder. Böylece vatandaşın işlerini kolaylaştıran bir kredi çekimi yapılmış olur. Her zaman kullandığınız bir Vakıfbank banka kartı ile ihtiyaç kredinizi anında çekebilirsiniz.