Aslan burcu ve yükselen aslanlar 3 Nisan 2023 tarihinde günü yavaş bir tempoda geçirmeli ve davranışlarında aceleci davranmaktan kaçınmalıdır. Kestirme yollar kullanmak burç sahipleri için ilk bakışta avantajlı olsa da bu uzun vadeli işler için yanlış bir tercih olabilir. Her ne kadar yavaş bir tempoda ilerlemek başlangıçta zor bir durum gibi görünse de aslanlar için hedeflerine giden yolda sağlam temeller üzerinde yükselmek onların faydasına olacaktır. Aslan burçlarının etraflarında olan panik havasına kapılmamaları ve kendi hızlarında emin bir şekilde ilerlemeleri yapılacak olan en iyi şeydir.

Başak burcu ve yükselen başaklar 3 Nisan 2023 tarihinde her ne arıyorsa aradıklarını bulmaya çok yaklaşacaktır. Görünürde fazla bir ilerleme gibi bir durum olmasa da onların çabaları ve tüm emekleri arka planda işlenmektedir. Burç sahipleri kanıt görmeden olumlu düşünmeyi ve inanmayı seçmelidir. Yeni günde başak burçları öğrendikleri yeni konular olursa ani bir tepki vermekten de kaçınmalıdır ve olayları normal karşılamalıdır.

Emekliye ek ödeme kararı: Bankadan 15000 TL daha verilecek Emekliye ek ödeme kararı: Bankadan 15000 TL daha verilecek

Terazi burcu ve yükselen teraziler 3 Nisan 2023 tarihinde bir süredir içlerinde tuttukları gizli duyguların altında eziliyor olabildiklerini görecektir. İyi olma rolünü fazla iyi bir şekilde yapan burç sahipleri bundan artık yorulabilir. İnsanlar onların da yorulabileceğini düşünmese de teraziler önemli olmayan tüm sorumlulukları ile vedalaşmalıdır. Herkesin kendi yükünü sırtlaması onlar için yapılacak olan en iyi şeydir. Burç sahipleri fazlalıklarından kurtulduğu zaman kendilerine yeniden kavuşacaktır ve ışıltıları göz dolduracaktır. Teraziler birilerine iyilik yapmak istiyorsa bunu öncelikle kendilerine yapmalıdır.

Akrep burcu ve yükselen akrepler 3 Nisan 2023 tarihinde kendilerini ifade etme yeteneklerinin üst seviyede olduğunu görebilir ve istedikleri konusunda zihinlerinden geçen ne varsa bu isteklerini net bir şekilde ifade edebilir. Akrep burçları dürüst bir şekilde yollarına devam ettiği zaman onlar için ipler de yoluna girmiş olacaktır.