Ons ve gram altın için son fiyatlar şoke etti! O tarihte... Altın fiyatları piyasayı hallaç pamuğu gibi attı! Özellikle son zamanlarda yapılan güncellemeler neticesinde altın fiyatlarında olan değişimlerin kişilere göre de arttığı belirtilerek altının gram fiyatı hangi düzeyde olacağı da belirtilmesi imkansız hale gelmektedir. Neticede yapılacak olan işlemler sonrasında sorunların da azalacağı bildirilerek bu kapsamda düzenlemelerin yapılması gerektiği vurgulanmakta ve bu düzenlemelerle sonuçların elde edilmesi de mümkün hale gelmektedir özellikle gerçekleştirilecek işlemler sonrasında herhangi bir sorun meydana gelmeksizin çözüm önerilerinin getirilmesi ve daha sonrasında da bu işlemlerin yapılarak tamamlamaları sağlanmaktadır

Memur ve Memur Emeklileri Temmuz'da Zam Bekliyor! Memur ve Memur Emeklileri Temmuz'da Zam Bekliyor!

Çeyrek altın ne kadar olacak ile ilgili soruların cevabı verilemediği için kapsamda kişilerin altın almalarıyla ilgili de değişimlerin ne olacağı bilinmediği için bu kapsamda bir alım gerçekleştirilmesi imkansız hale geldi. Özellikle alımların gerçekleştirilmesi sonrasında herhangi bir sorun meydana gelmemesi için rekor fiyatta altın alımı sağlanması planlanmaktadır.

Yapılacak düzenlemelerle birlikte halkın  almasının engelleri kaldırılarak  altın fiyat güncellemeleri kapsamında değerlendirmelerin yapılıp bunlara göre bir alım gerçekleştirmesinin gerektiği belirlenmektedir. Neticede yapılacak olan alımlar sonrasında etkili fiyatların elde edilebilmesi için çözüm yollarının bulunarak bu çözüm yollarına göre işlemlerin gerçekleştirilmesinin önemli olduğu da vurgulanmaktadır. Özenli bir şekilde yapılacak olan alımlar sonrasında sorunların en aza indirildiği bilinerek işlemlerin gerçekleştirilmesinin önemli olduğu vurgulanmaktadır.

Ons Ve Gram Altın İçin Son Fiyatlar Şoke Etti! O Tarihte...

Altın piyasasında bugün için yapılan analizlere göre, ons altın 2.000 dolar direnci ile karşılaşsa da gerileyen tahvil faizlerinden destek almaya devam ediyor. Ancak şu anda opsiyon piyasasında 2.000 dolar üzeri desteklenmiyor. Dolar endeksindeki zayıflıklar ons altının yukarı yönlü hareketini destekleyebilir ancak geçmiş dönem fiyatlamaları baz alındığında ons altın 2.000 dolar altında başlayan düzeltme hareketi 1.947 – 1.932 dolar aralığına kadar gidebilir. Ons altın şu anda 1.990 doların üzerinde işlem görüyor ve gün içinde istikrarsız bir fiyatlama beklentisi var. Gram altın bankaların esas aldığı tabela fiyatında 1.217 TL seviyesinde işlem görüyor, ancak serbest piyasada bu fiyatın yaklaşık olarak 1.240 TL olduğu belirtiliyor. Unutulmamalıdır ki burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

haber24.com özel haber