Akbank hesabı olan vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, 36 ay vadeli kredi kampanyasına katılabilir ve diledikleri zaman bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kredi ödemelerinde 50000 TL nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirileceğini açıklandı. 

Bankalarda Yeni ATM Dönemi Bankalarda Yeni ATM Dönemi

Akbank, yapmış olduğu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişiler için yapmış olduğu bu değerlendirme sonrasında 50000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, 36 ay vadeli kredi ödemelerine, TC kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılarak sizlere verecektir. 

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

2022 yılında en çok kredi başvurusu alan Akbank, yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte 2023 yılında da iddialı olarak giriş yaptı. Ocak ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalardan faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara, Akbank, resmi internet sitesi üzerinden duyuru paylaştı. 

Akbank kredi kampanyasına katılmak istiyorsunuz, daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olmanız isteniyor. Akbank kredi kartı kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, aynı zamanda bu bankadan 50000 tl gelir belgesiz kredi kullanabiliyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerini gerçekleştirebilirler ve bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılarak, hızlı bir şekilde banka üzerinden ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. 

Sms ile başvuru yapmak içinde bankanın vermiş olduk. 4.25 numarasına kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazarak göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksın.