Akbank tarafından başlatılan yeni kampanya duyurusunda, 9000 TL kadar ödeme alacak olan vatandaşları hemen aynı gün içinde kredi işlemleri yapılacağı haberi verildi. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, nakit ihtiyacı olan vatandaşların 9000 TL'ye kadar 24 ay vadeli 36 ay vadeli kredi paketleriyle birlikte kredi alabileceği haberi duyuruldu. Acil nakit kredi kullanacak olan kişilere düşük faizli kredi verilecek. Akbank, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlattığı bu kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olmanız durumunda şartlar dahilinde sizlere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlamaktadır. 

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU ŞARTLARI

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, 9000 TL kredi ödemesi almak istiyorlarsa öncelikli olarak banka kredi şartlarına uygun bir müşteri olması istenmektedir. Akbank: 9000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda şartlara uygun olmaları ile birlikte hemen aynı gün içinde 36 ay vadeli kredi hesabına yatırabilir. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapabilmeleri içinde bazı şartlara uygun olması isteniyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda kredi şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi işlemleri yapılmaktadır. Akbank ayrıca bireysel olan vatandaşlar ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişilere destek vermektedir. 

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor! Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor!

Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda cep telefonları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebiliyorlar. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilere belirtilen şartlar dahilinde hemen aynı gün içinde ödemeler verilmektedir. Akbank hesabı olan vatandaşlar ise Akbank Direkt uygulamasını kullanarak, 9000 TL kredi ödemesi olabilir.