Yok böyle fırsat... Acil nakde sıkışanlara ballı lokumlu teklif! 10.000-20.000 TL'ye çılgın faiz kampanyası başladı! Nakit sıkıntısı günümüzde pek çok kişinin yaşadığı bir problem olarak bilinmektedir.  Günümüzdeki yaşam şartları içerisinde maaşın yeterli gelmemesi, farklı ihtiyaçların ortaya çıkması gibi sebeplerle kişilere acil para gerekebilir. İnsanlar gerekli olan bu yeterli nakdi bulamayabilirler. İşte bu gibi durumlarda nakit avans kampanyaları insanların imdadına yetişmektedir.

Bankanızın nakit avans seçeneklerini sizin için tanımlanmış hazır bir kredi gibi düşünerek ihtiyaç duyduğunuz anda kullanabilirsiniz.  Bu nakit avansı herhangi bir belge ya da işleme gerek olmadan hızlıca çekmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanında bu nakit avansın da dikkatli kullanılması gerekmektedir. Dikkat edilmemesi durumunda ilerleyen zamanlarda bu aldığınız miktar sizden çok çok yüksek miktarlarda faizli olarak  alınabilir.

Günümüzde pek çok insan, artan ekonomik zorluklar nedeniyle nakit ihtiyacı çekmektedir. Bu durum, bankaların sunduğu kredi fırsatlarına yönelmelerine neden olmaktadır. Denizbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerine yönelik faizsiz kredi kampanyası ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Bu fırsatı kaçırmayın!

Denizbank Faizsiz Nakit Avans Fırsatının Detayları

Denizbank, 1 Mart 2023 tarihinde başlayan ve 31 Mart 2023 tarihinde sona erecek faizsiz kredi kampanyasını internet sitesi üzerinden duyurdu. Bu kampanya kapsamında, nakit ihtiyacı olan müşterilere 10 bin TL faizsiz taksitli nakit avans imkanı sunuluyor.

Kampanya Detayları

Denizbank, mevcut müşterilerine özel bir kampanya sunuyor. İlk defa bireysel kredi kartı başvurusu yapanlar, 10.000 TL'ye kadar 6 ay taksitli ve faizsiz taksitli avans hakkı kazanıyor. Kampanya dahilinde, başvurunun onaylandığı günün 2 iş günü sonrasında avans hakkı tanımlanıyor. Bu hakkın kullanılabilmesi için kredi kartının kullanılabilir limitinin yeterli olması gerekiyor.

Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı

haber24.com özel haber