Borsada Dalgalı Seyir: Endekslerde Değişimler Borsada Dalgalı Seyir: Endekslerde Değişimler

Acil kredi ihtiyacı olan müşteriler için yeni bir haber ING bank üzerinden geldi. ING bank yapmış olduğu kredi kampanyası ile birlikte acil Para ihtiyacı olan kişileri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere kredi kampanyası yapacağını duyurdu. ING bank yapmış olduğu Bu kampanyada 10.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde gelir belgesiz kredi kullandıracak. ING bank resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları ile birlikte televizyon reklamlarında da görmüş olduğumuz Kredi kampanyasından katılmak isteyen kişiler bazı şartlara uygun olması gerekiyor. ING bank kredi şartlarını merak eden kişiler için hazırlamış olduğumuz bu haberimizde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak da oldukça basit.

ING bank kredi başvuru şartları nelerdir?

İhtiyaç kredisi veren her bankanın kendi kredi politikaları bulunmaktadır. ING bank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler diye kendi banka kredi politikalarına uygun olması durumunda hemen onay alabilecektir. ING bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler ayrıca Kredi notuna göre faiz oranları ile yararlanacağını da bilmesi gerekiyor. ING bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler eğer bu bankanın uygulamış olduğu düşük faizli kredi kampanyasına katılmak istiyorsa en az 1700 ve üzerinde bir banka kredi notu olması gerekiyor. 1700 ile 1100 arasında kredi notu olan kişiler ise bankanın güncel faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabilirler.

ING bank acil kredi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

ING bank üzerinden acil ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyen kişiler banka müşterisi olması durumunda şubelere gitmeden onay alabiliyorlar. ING bank mobil uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi seçeneğini seçip acil kredi kampanyasına katılabilir ve 10.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi kampanyası ile onay alabilirsiniz. ING bank müşterisi olmayan kişiler ise banka resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak Kredi başvurusunda bulunabilirler.

images (56)_copy_1280x722

ING bank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz Kredi kampanyasına başvuru sonucunu verecek ve sonuçlanması sonrası onay alırsanız size en yakın banka şubesinden Kredi kullandırılacaktır. ING bank şubelerinden ve ING bank ATM'si üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkündür. Detaylı bilgileri en yakın banka şubesinden öğrenebilirsiniz.