Koç burcu 7 Ekim 2022 tarihinde kendi istedikleri doğrultusunda ilerleyebilir ve farklı insanların fikirlerini dinlemeyi reddedebilir. Burç sahipleri yakın çevreleri kendilerine yardım etmeye çalışsa bile kendi istedikleri yönde ilerlemeyi seçecektir. Bağımsızlığa ihtiyaç duyan koç burçları fikirleri ile öne çıkacaktır.

Boğa burcu 7 Ekim 2022 tarihinde hareketli ve yoğun bir gün geçirebilir. Diğer taraftan büyük bir başarıya yaratmaları da mümkün olan burç sahipleri yatırım konusu ile ilgilenecektir. Muhtemelen para biriktirmek için çaba gösterecek olan boğa burçları yeni günde kendilerini motive hissedebilir.

Ikizler burcu 7 Ekim 2022 tarihinde diğer günlerden daha cesur tavırlar sergileyebilir ve alışkanlıklarına karşı tutkulu davranabilir. Bunun yanı sıra daha aktif olabilecek olan burç sahipleri hareketli bir gün geçirecektir.

Yengeç burcu 7 Ekim 2022 tarihinde herkesi şaşırtabilir ve büyük kitleleri peşlerinden sürükleyebilir. Yeni haftada yaşayacaklara dönüşüm sürecine de hazırlık yapan yengeç burçları bazı sırların da gerçeklerini öğrenebilir.

Aslan burcu 7 Ekim 2022 tarihinde kendileri ile ilgili genel değişiklikler yapabilir ve bu durum insanların onlara farklı davranmasına sebep olabilir. İlişkilerinde de bir ayrılık yaşamaları söz konusu olan aslan burçları duygusal anlamda çalkantılı bir gün geçirecektir.

Başak burcu 7 Ekim 2022 tarihinde şanslı bir gün geçirecek ve beklemedikleri yerden bir iş teklifi alacak. İş teklifinin yanı sıra yeni bir dostluğun başlangıcı ile de karşılaşmaları mümkün olan burç sahipleri kendilerini iyi hissedecektir.

Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda! Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda!

Terazi burcu 7 Ekim 2022 tarihinde ortakları ile bazı görüşmeler yapabilir ve çeşitli anlaşmalar gerçekleştirebilir. Diğer taraftan ilişkilerinde duygularını paylaşmayı istekli olacak olan burç sahipleri diğer kişinin duygularını duymaya da hazır olacaktır.

Akrep burcu 7 Ekim 2022 tarihinde sevdikleriyle bir arada olacak ve güzel bir gün geçirecektir. Bunun yanı sıra yakın çevresinde problem yaşayan insanlara da destek olacak olan burç sahipleri yardımsever taraflarını ön plana çıkaracaktır.

Yay burcu 7 Ekim 2022 tarihinde tutkulu davranışlar sergileyecek fakat bu davranışları sebebiyle kişiler arası gerginliğe neden olacak. Bu durum yakın çevresinin onlardan uzaklaşmasına sebep olabilir ve burç sahipleri aşırıya kaçabilir.

Oğlak burcu 7 Ekim 2022 tarihinde mevcut sadakatleri ile ilgili bir yüzleşme yaşayabilir ve karşılaştıkları durumlar ile ilgili bazı hayal kırıklıkları yaşayabilir. Ancak burs sahiplerinin dikkat etmesi gereken nokta duygularının çılgına dönmemesi olacaktır. Onlar için tavsiye edilen durum kendilerine uygun olmayan şeylerin peşinden koşmamalarıdır. Hayal kırıklığı yaşayan oğlak burçları o yolun kendileri için olmadığını anlamalı ve evrene güvenmelidir. Oğlak burçlarının gelecekte daha iyi olması için bazı şeylerin bozulduğuna ikna olması gerekiyor.

Kova burcu 7 Ekim 2022 tarihinde yakın çevresinde bulunan insanların dramasından etkilenebilir ve bir ilişki ile mücadele edebilir.

Balık burcu 7 Ekim 2022 tarihinde sırlar ve korkular ile ilgili gelişmeler yaşayabilir ve bu durumların açığa çıktığını hissedebilir.