Hemen ek para kazanın! 6666 TL kazanç ile herkes için evde yapılabilecek işler bomba! Bu yazımızda yaşlı, genç, emekli, öğrenci, ev hanımı fark etmeksizin herkesin evden yapabileceği, 6666 TL gibi rakamlar kazanabileceği işlerden bahsettik.

TC KİMLİK Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 10000 TL Ödeniyor! Başvuru Yapın! TC KİMLİK Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 10000 TL Ödeniyor! Başvuru Yapın!

Online Kurs Vermek

Evden çalışmak istiyorsanız uzman olduğunuz bir alandan faydalanabilirsiniz. Yaşınız, mesleğiniz ve tecrübeniz ne olursa olsun iyi olduğunuz bir alanla ilgili online kurslar hazırlayabilirsiniz. Örneğin İş İngilizcesini iyi biliyorsanız bununla ilgili 20 videoluk bir paket kurs hazırlayıp internet üzerinden satabilirsiniz. Böylece oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

Kitap Yayınlamak

Yazı yazma yeteneğinize güveniyorsanız seçtiğiniz bir türde kitap yazabilirsiniz. Günümüzde en ünlü yazarlar bile çoğunlukla kitaplarını kendi bilgisayarlarında yazıyorlar. Siz de iyi bir konu ve kurguya sahip bir kitap yazarak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Ebay Üzerinden Ürün Satmak

Dünyaca ünlü satış ve ticaret platformlarından biri olan Ebay, evden yapılabilecek işler arayan kişiler için iyi bir tercih. Satmak istediğiniz ürünü seçtikten sonra Ebay sitesine girip üyelik oluşturmalısınız. Ürünlerinizi satarken Ebay sizden komisyon alıyor. Buna rağmen dövizle para kazanıyorsunuz.

Çeviri Yaparak Para Kazanmak

İkinci bir dili çok iyi derecede biliyorsanız evden iş ilanları arasından çeviri bürolarına başvurabilirsiniz. Piyasada evden çeviri yapabilecek kişiler aranıyor. Evde yapılabilecek işler daha birçok olmakla birlikte en önemlilerine yer verdik.

haber24.com özel haber