65 yaş üzerinde olan vatandaşlar için başlatılan 50.000 TL nakit kredi kampanyası Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank tarafından vatandaşlara ödenmektedir. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 65 yaş üzerinde olan ve emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu Bu kampanyada hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olan kişilere 36 ay vadeli Kredi imkanı sağlamaktadır. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar 65 yaş üzerinde olması durumunda 50.000 TL gelir belgesiz Bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanabilmektedir. 

Emekli maaşı hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında nakit ihtiyacı olan kişileri 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirilmektedir ve krediler kullandırılmaktadır. Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden almanız durumunda sizlere ekonomik sıkıntı yaşamamız durumunda ve acil ihtiyacımızın olması durumunda her zaman kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyaları mevcut olmaktadır. 

Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor! Enflasyon Verileri ile Netleşen Emekli ve Memur Maaş Zamları: İşçi Emeklilerine %22,72, Memurlara %17,38 Zam Geliyor!

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen kişiler en yakın banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte işlemlerini gerçekleştirebildikleri gibi maaş taşıma işlemleri sonrasında internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de nakit kullanabilmektedirler. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilerin 75 yaşına kadar bu banka üzerinden kredi alabileceğini söylemek istiyoruz. 

Bankaların kendi yapmış oldukları Kredi politikalarına uygun vatandaş olmaları durumunda işlemlerini gerçekleştirmeleri ile birlikte 50.000 TL kredi kullanmaları durumunda en fazla 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilmektedirler. 50.000 TL üzerinde kredi kullanacak olan kişilere bankalar güncel faiz oranlarından yararlandırarak hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi imkanı sağlamaktadır.