İkizler burcu ve yükselen ikizler 4 Haziran tarihinde yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile ilişkilerini gözden geçirecektir. Evlilik, ikili ilişkiler, duygusal konular ve taşıma konuları gibi temalar ikizler burçları ve yükselen ikizler için gündemde yer alacaktır. Bunun yanı sıra ortaklıklar, danışmanlıklar ve karşılıklı anlaşmalar da burç sahiplerinin ilgilendiği konular arasında yer alabilir. Onlar için yay dolunayının gerçekleştiği günde tavsiye edilen durum işlerini tamamlamak için acele etmemeleri ve sakin ve emin adımlarla ileriye doğru gitmeleri olacaktır. Genel anlamda ilişki hayatları ile ilgilenecek olan burç sahipleri çeşitli sorgulamalar da yaşayabilir ve yay burcunda gerçekleşen dolunay ile beraber eşlerinden aldıkları karşılıkları düşünebilir. Onların aşk hayatına etki eden tüm davranışlar gündemde yer alacak ve ikizler burçları bir karar vermeleri gerektiğini hissedecektir. Onlar artık aynı yerde olmadıklarını düşündükleri insanlar ile ilerlemeye bırakabilir ve tepki göstererek yollarına yalnız bir şekilde devam edebilir. Onlar artık sonucun olumsuz olmasına bakmamalı ve karşılaştıkları her durumun kendi iyilikleri için olduğuna inanmalıdır. Bu durum onların ilişkilerinin gidişatını da belirleyecek olan tutumdur.

Opel SUV Modelleri: Fiyat-Performans Dengesiyle Dikkat Çekiyor Opel SUV Modelleri: Fiyat-Performans Dengesiyle Dikkat Çekiyor

Yengeç burcu ve yükselen yengeçler 4 Haziran tarihinde yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile günlük rutinleri ve sağlık durumları ile ilgilenebilir. Ev hayvanları ile ilgili konular refakatçilik tarzı işler ya da günlük yapılması gereken rutin durumlar yengeç burçlarının gündemde yer alacak olan temalardır. Bu noktada çevrelerinden, yakın arkadaşlarından ve aile bireylerinden de destek görecek olan burç sahipleri ona göre adımlar atacaktır. İşleri tamamlama noktasında bir korku duyan yengeçler ve yükselen yengeçler çevrelerinden almış olduğu destek sonucunda bu durumun önüne geçebilir. Diğer taraftan yeni günde bir sağlık operasyonu geçirmeleri de mümkün olan yengeçler ve yükselen yengeçler bu durum sebebi ile de endişe ve korku duyabilir. Ancak uzun vadeli noktalarda gökyüzü onlara destekleyici enerjiler getirmektedir.