TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil

Koç burcu 27 Aralık 2022 tarihinde bir şeyin parçası olmak isteyecek ve kendilerini bir gruba ya da bir ortama ait hissetmek isteyecektir. Her ne kadar burç sahipleri normal zamanlarda tek başlarına olmayı tercih ediyor olsa da bugün farklı bir durum yaşanabilir ve koç burcu yalnızlıktan kaçabilir. İş hayatlarında ise arkadaşça bir buluşma ya da bir grup projesi burç sahiplerinin gündeminde yer alabilir.

Boğa burcu 27 Aralık 2022 tarihinde ellerinden gelenin en iyisini yapmak için istek duyacak ve bunun için çaba gösterecektir. Gün burç sahiplerine hedeflerine ulaşmaları için tüm yardımları sunacaktır. İnsanları yarı yolda bırakmaktan korkan burç sahipleri bu durumdan da endişe etmektedir.

İkizler burcu 27 Aralık 2022 tarihinde İleri gitmek isteyecek ve bu durumdan tatmin duyacaktır. Bir yolculuk tutkusu da ikizler burcunun yeni günde hissettiği duygular arasında yer alabilir. Alışkanlıklarından kurtulmak isteyecek olan ikizler burçları rutinine bir yenilik eklemeyi tercih edecektir. Bunun yanı sıra dün yakın çevresinde bulunan insanlar ile ilgili daha fazla şey öğrenmek isteyecek olan ikizler burçları daha fazla deneyim elde edecektir. Aynı zamanda burç sahipleri kendilerinin daha iyi bir versiyonuna da dönüşebilir.

Yengeç burcu 27 Aralık 2022 tarihinde işlerin ciddiye bindiğini düşünecek ve bunun kötü bir şey olmadığını fark edecektir. Bu sebeple kendilerine aşırı bir şekilde çalışırken bulmaları mümkün olan burç sahipleri bu enerjiyi kendi avantajlarına kullanmalı ve bu durumun kendileri için çalışmasını sağlamalıdır. Harekete geçmek için hazır olacak olan burç sahipleri yoğun bir gün yaşayacaktır.

Aslan burcu 27 Aralık 2022 tarihinde ilişkiler konusu ile gündemde yer alacak ve duygusal bir bakış açısı benimseyecektir. Son zamanlarda aslan burçları kendi hayatlarına ve kendi programlarına odaklanmıştı ancak yeni günde diğer insanlar da onların odak noktasında olacaktır. Aynı zamanda gün belirsiz sözleşmeler yapmak ve işle ilgili konularda netlik kazanmak için de aslan burçlarına yardımcı olacaktır. Onlar için tavsiye edilen durum herkese adil bir şekilde davranmalarıdır.

Başak burcu 27 Aralık 2022 tarihinde kendilerinin daha iyi bir versiyonuna dönüşmek isteyecek ve bunun için küçük adımlar atmaktan çekinmeyecektir. Zaman onlara ilerlemeler sağlayabilir ve destek görmeleri mümkündür.

Terazi burcu 27 Aralık 2022 tarihinde dışarı çıkıp vakit geçirmek isteyebilir ve eğlence hayatlarını gündeme taşıyabilir. Terazi burçları için hayat son zamanlarda sıkıcı görünüyordu fakat burç sahipleri bu durumu değiştirebilir. Kendilerini ifade etmek isteyecek olan terazi burçları şarkı söyleyebilir, çizim yapabilir ya da dans ederek günlerini geçirebilir.

Akrep burcu 27 Aralık 2022 tarihinde evde rahatlamak isteyecek ve kendi alanlarını düzenleyecektir.

Oğlak burcu 27 Aralık 2022 tarihinde lüks harcamalar yapabilir ve günün kendilerine getirdikleri ile ilgilenebilir. Küçük savurganlık yapmaları da mümkün olan oğlak burçları satın aldıkları şey ile ilgili dikkatli olmalıdır.