Koç burcu 13 Ağustos 2022 cumartesi gününde sağlık konusu ile ilgilenecek ve hem kendi sağlıkları ve hem de sevdiklerinin sağlıkları ile ilgili yeni gelişmeler yaşayacak. Hastalık yaşayan koç burçları ise cumartesi gününde yeni bir tedavi yöntemi ile karşılaşabilir. Bunun yanı sıra haberci rüyalar görebilecek olan koçlar mesaj alabilir.

Boğa burcu ilişkiler, arkadaşlıklar, davet, toplantılar ve düğün gibi konular ile ilgilenip kendilerini mutlu hissedecek. Uzak yerlere seyahat etmeleri de mümkün olan boğa burçları hayatın kendilerine getirdiği sürprizleri memnuniyetle karşılayacak.

Ikizler burcu 13 Ağustos 2022 tarihinde kariyer ve eğitim hayatları ile ilgilenerek alternatif projeler geliştirecek. Yeni görüşmeler ve toplantılar yapması mümkün olan ikizler burçları gelir kapılarını değerlendirecek.

Yengeç burcu 13 Ağustos 2022 tarihinde psikoloji ve kişisel gelişim gibi konular ile ilgilenebilir ve bu türde kitaplar okuyabilir. Çeşitli eğitimler almaları da mümkün olan yengeç burçları yakın çevresinden gelen destekler ile karşılaşabilir. Kendilerini geliştirmek isteyen burç sahipleri cumartesi gününde hareketli vakit geçirecektir.

Aslan burcu 13 Ağustos 2022 cumartesi gününde hayatlarını gözden geçirecek ve problem olduğunu düşündükleri bazı konular ile ilgilenecek. Yaşamlarında köklü değişiklikler yapmak isteyecek olan Aslan burçları bir süre daha devam ettiremeyecekleri durumları bitirmek için harekete geçebilir. Aslan burçlarının cumartesi gününde bilmeleri gereken konu istedikleri durum hakkında adam attıklarında destek görecekleridir.

Başak burcu 13 Ağustos 2022 cumartesi gününde arkadaş ve aşk ilişkileri gibi konular ile ilgilenebilir. Bu tip durumlar Başak burçlarının gündemini meşgul ederken yeni bir ilişki de burç sahiplerini beklemektedir. Bunun yanı sıra yeni bir iş girişimi Başak burçları için hazır beklemektedir. Onlar için yeni günde tavsiye edilen durum kendilerine gelen teklifleri iyi bir şekilde değerlendirmeleri ve sonraki haftalar için plan yapmaları olacaktır.

Terazi burcu 13 Ağustos 2022 cumartesi gününde günlük hayatlarında farklılıklar yaşayabilir ve rutin olarak yapmadıkları yeni durumlar ile karşı karşıya gelebilir. Bu sebeple yeni işler ile uğraşmaları mümkün olan terazi burçları bu konular hakkında eskiye göre daha çok sorumluluk sahibi olabilir. Terazi burçları cumartesi gününde yeni bir evcil hayvan da edinebilir ve kendilerine yeni bir yaşam kurmak isteyebilir.

Akrep burcu yeni günde aşk konusu ile ilgilenecek ve yeni gelişmeler yaşanacak. Kalbi boş olan Akrep burçları 13 Ağustos cumartesi gününde yeni ilişkilere merhaba diyebilir ya da yeni insanlar ile tanışıp aşık olabilir. Bunun yanı sıra evli olan akrepler ise bebek kararı alarak sevenlerini mutlu edebilir.

Yay burcu yeni günde zihinlerinin berrak olmasını isteyecek ve bazı meditasyon çalışmaları yapacak. Ruhlarına iyi gelecek şeyler ile ilgilenmek isteyecek olan yay burçları 13 Ağustos cumartesi gününde kendilerini mutlu hissedecek.

Oğlak burcu 13 Ağustos cumartesi gününde kendilerini diğer günlere göre daha değerli ve daha mutlu hissederek rahat bir gün geçirecek. Geleceğe dair yeni planlar da yapacak Oğlak burçları yakın çevresi ve ailesinden destek görecek.

Opel SUV Modelleri: Fiyat-Performans Dengesiyle Dikkat Çekiyor Opel SUV Modelleri: Fiyat-Performans Dengesiyle Dikkat Çekiyor

Kova burcu yeni günde evlilik hazırlıkları yapmak için adım atacak ve sevdikleriyle birlikte bir gün geçirecek.

Balık burcu 10 Ağustos cumartesi gününde zorlukların sonlandığını hissedecek ve yeni bir döneme giriş yaparak rahatlayacak.