Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda düşük limitli kredi kampanyası başlattığını ve bu düşük limitli kampanyada faizsiz ve faizli olarak işlemler yapacağını açıkladı. Denizbank son yapmış olduğu bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasında 12.500 TL kredi ödemesi vereceğini duyurdu. 36 ay vadeli ödeme alabileceğiniz bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara Denizbank üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapılacak ve bireysel kredi kullanmalarına olanak sağlanacak.

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız Kredi başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödemeler verilecek ve nakit kredi ödemeleri hesapları yatırılarak yapılandırılacaktır. DenizBank Bireysel kredi almak istiyorsanız öncelikli olarak banka müşterisi olan vatandaşların Kredi politikalarına uygun olmaları gerekiyor. Denizbank kredi puanı uygun olan vatandaşlara cep telefonları üzerinden SMS atmaları halinde de kredi ödemeleri vermektedir.

Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda! Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda!

DenizBank Bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli Kredi işlemlerinizi gerçekleştirerek Bu banka üzerinden hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. DenizBank SMS ile kredi başvurusunda gerçekleştirmek için cebimde Kredi kampanyasına katılmanız gerekmektedir. sms ile Denizbank üzerinden bireysel kredi kullanmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının Mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeleri halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır.