Ziraat Bankası'ndan Tüm Türkiye'yi İlgilendiren Kredi Kararı Duyuruldu, 50.000 TL Pandemi Destek Kampanyası 36 Ay Olacak

Ziraat Bankası'ndan Tüm Türkiye'yi İlgilendiren Kredi Kararı Duyuruldu, 50.000 TL Pandemi Destek Kampanyası 36 Ay Olacak. Son dakika Ziraat Bankası yeni kampanya duyurusunu paylaştı. İşte detaylar...

Ekonomi 21.09.2021 - 11:16 21.09.2021 - 11:16

Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kredi kampanyası ile birlikte pandemi kredisi devamı olarak vereceği ihtiyaç kredisini duyurdu. Ziraat Bankası 50.000 TL'ye kadar vereceği bu krediler de 36 ay vadeye kadar işlem yapacak ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme ile kredi kullandırımı yapacaktır. Ziraat Bankası devlet destekli olarak vereceğim bu krediler de acil Para ihtiyacı olan kişilere hemen sonuç verecek sonuçlarını olumlu olması durumunda ise aynı gün içerisinde Kredi kullandırımı yapacaktır. Ziraat Bankası son dakika kampanyası olarak yapmış olduğu 50.000 TL pandemi destek kampanyasına katılacak olan kişilerden bazı şartları da uygun olmasını istemektedir. 

Ziraat Bankası kredi kampanyası başvuru şartları nelerdir? 

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kredi kullanmak istiyorlarsa 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli bu kredileri bazı şartlara uygun olması durumunda kullanabilecek. Ziraat Bankası kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşterilerine Kredi imkanı tanırken emekli olmanız veya sigortalı olarak aynı işyerinde 6 aydır çalışıyor olmanız durumunda sizlere kredi onayı vermektedir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu kampanyasına katılarak 50.000 TL'ye kadar onay alacak olan kişiler kredilerinde diğer bankadaki borçlarını kapatma şartı ile onay alabileceklerdir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve banka kredi performansınıza göre de hemen onay alabileceksiniz. 

ziraat-bankasindan-tum-turkiyeyi-ilgilendiren-kredi-karari-duyuruldu-50000-tl-pandemi-destek-kam1

Ziraat Bankası üzerinden 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılacak?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 50.000 TL onay alacak olan kişiler en yakın banka şubelerine giderek kimlikleri ile birlikte Kredi başvurusunda bulunabilir. 50.000 TL'ye kadar onay almanız durumunda banka şubesinden işlem yapılarak hemen kredinizi kullanabileceksiniz. 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşteriler eğer kredi değerlendirmesi genel müdürlüğü düşerse 1 veya 4 iş günü içerisinde genel müdürlükten sonuç gelecek ve onaylanması durumunda kredi kullanabileceksiniz. 50.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi almak istediğiniz zaman banka sizlere 24 ay vade ile işlem yapacaktır. Ziraat Bankası hesabı olan kişiler ise banka hesabı üzerinden almış oldukları internet şifresi ile birlikte mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@