Ziraat Bankası ve iki banka sigortalı olarak çalışan vatandaşlara 30000 TL ödeme yapacak

Ziraat Bankası ve iki banka sigortalı olarak çalışan vatandaşlara 30.000 TL ödeme yapacak.

Ekonomi 20.07.2022 - 21:05 20.07.2022 - 21:05 Vural Pars

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu yeni kampanyada 30000 TL kadar ihtiyaç kredisi ödemesi yapacağını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu bu kredi kampanyasında 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sunacaktır. 

Son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar sebebiyle birlikte para ihtiyacı olan vatandaşlar, kamu bankalarının kredi kampanyalarını takip etmektedirler. Kamu bankaları, diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile işlem yaptıkları için 30000 TL kredi kullanacak olan vatandaşların da herzaman ilk tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelmektedir. 

Banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda bu bankalar üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Yapılan 30000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında özellikle sigortalı olarak çalışan vatandaşların son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda kredi imkanından faydalanabileceğini söyleyebiliriz. Başvuru yapacak olan vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebilecek ve aynı gün içinde kredi onay alabileceklerdir. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank kredi başvurusu 

30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebiliyor. 36 ay vadeli olarak verilecek olan ihtiyaç kredilerinde banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda, isterseniz internet sitesi üzerinden de kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamalarına cep telefonlarına indirmeleri durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunu bu şekilde yapabilmektedirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@